Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Gazzella Tostum Tost Makinesi Fiyatları

Gazzella Tostum Tost Makinesi (ROSE GOLD)

Satıcı: BakserLTD | 6 yorum

4.409,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 4409.10
Gazzella Tostum Tost Makinesi (KIRMIZI)

Satıcı: BakserLTD | 7 yorum

4.477,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 4477.69
Gazzella Tostum Tost Makinası-Rose Gold

Satıcı: SALMANLI

4.602,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 4602.00
GAZZELLA TOSTUM TOST MAKİNASI-ROSE GOLD

Satıcı: Salmanlı

4.659,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4659.20
Gazzella Tostum Gri 2000 W Döküm Tost Makinesi

Satıcı: DİLAN OZKUL

4.939,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4939.05
Gazzella Tostum Gri 2000 W Döküm Tost Makinesi

Satıcı: Deve Yükü

4.939,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4939.05
Gazzella Tostum Izgara - Tost Makinesi 2000 W Siyah Tst 1000 S

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.959,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 4959.50
Gazella Gazzella Tostum Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: AGX DIŞ TİCARET

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4999.00
Gazella Gazzella Tostum Tost Makinesi (ROSE GOLD)

Satıcı: AKAD

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5000.00
Gazzella Tostum Tost Makinesi (Kırmızı)

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

5.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 5088.80
Gazzella Tostum Tost Makinesi (KIRMIZI)

Satıcı: CHEAP HOUSE | 1 yorum

5.125,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5125.12
Gazzella TST 1000 R Tostum 2000W Tost ve Izgara Makinesi - Rose

Satıcı: Ergençler

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 5210
Gazzella TST 1000 R Tostum 2000 W Tost ve Izgara Makinesi Rose Gold

Satıcı: SALMANLI

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 5200.00
Gazzella Tostum Tost Ve Izgara Makinesi İnox Paslanmaz Çelik

Satıcı: Ergençler

5.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 5260
Gazzella TST 1000 K Tostum 2000 W Tost ve Izgara Makinesi kirmizi

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

5.664,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 5664.09
Gazzella TST 1000 R Tostum 2000 W Tost ve Izgara Makinesi rose-gold

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

5.664,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 5664.09
Gazzella Tostum Izgara Ve Tost Makinesi 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 6499.00
Gazzella Tostum Izgara Ve Tost Makinesi 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 6499.00

Gazzella Tostum Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Gazzella Tostum Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var
Çift Taraflı

Gazzella Tostum Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka Isıya Dayanıklı Gövde Kablo Sarma Yuvası Temizleme Tarağı Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları TST 1000 K TST 1000 R TST 1000 S TST-1000 I

Gazzella Tostum Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.