Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Goldmaster GM-7452 Trimax Tost Makinesi Fiyatları

Goldmaster Trimax GM-7452 4’ü Bir Arada Mini Tost Izgara Waffle Sandviç Makinesi 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1809
Goldmaster Trimax 1000 W Çıkarılabilir Tost Makinesi Granit Plaka ile Tost, Izgara, Waffle, Sandviç - Antrasit

Satıcı: EFE FARUK AVM | 30 yorum

1.983,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1983.38
GOLDMASTER Trimax 4’ü Bir Arada Çıkarılabilir Mini Tost Izgara Waffle Sandviç Makinesi Gm7452

Satıcı: Goldmaster Fırsat Ürünleri

2.057,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2057.53
Goldmaster Trimax 1000 W Çıkarılabilir Tost Makinesi Granit Plaka ile Tost, Izgara, Waffle, Sandviç - Antrasit

Satıcı: Oparaya | 30 yorum

2.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2179.00
Goldmaster Trimax 4’Ü Bir Arada Çıkarılabilir Mini Tost Izgara

Satıcı: D108

2.353,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2353.20
GOLDMASTER Trimax 4’ü Bir Arada Çıkarılabilir Mini Tost Izgara Waffle Sandviç Makinesi Gm7452

Satıcı: Oparaya

2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2389.00
GoldMaster Trimax 4’ü Bir Arada Çıkarılabilir Mini Tost Izgara

Satıcı: D108

2.419,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2419.69
Goldmaster GM-7452 Trimax 4 in 1 Teflon 700 W 2 Dilim Tost ve Waffle Makinesi

Satıcı: D108

2.552,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2552.64
Goldmaster GM-7452 Trimax 800 W Mini Tost ve Waffle Makinesi siyah

Satıcı: EfeFarukAvm

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2599.00
Goldmaster GM-7452 Trimax 800 W Mini Tost ve Waffle Makinesi siyah

Satıcı: D108

2.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2659.00
GOLDMASTER Trimax 4’Ü Bir Arada Çıkarılabilir Mini Tost Izgara Waffle Sandviç Makinesi Gm7452

Satıcı: OPARAYA

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2699.00
Goldmaster Trimax Gm-7452 Mini Tost Makinesi

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.743,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2743.50

Goldmaster GM-7452 Trimax Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Goldmaster GM-7452 Trimax Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Goldmaster GM-7452 Trimax Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Sandviç Tost Waffle
• Güç 700 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Otomatik Sıcaklık Kontrolü Yapışmaz Plaka Hazır Olduğunda Işık Uyarısı Isıya Dayanıklı Ayak Sandviç Tost Plakası Waffle Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• 180° Açılabilme Yok
• Ayarlanabilir Termostat Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Goldmaster GM-7452 Trimax Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.