Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var

Goldmaster Lezzito Tost Makinesi Fiyatları

Goldmaster Lezzito Antrasıt 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Biggshop

2.212,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2212.50
Goldmaster Lezzito Antrasıt 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Biggshop

2.375,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 2375.01
Goldmaster Lezzito Siyah 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost ve Izgara Makinesi

Satıcı: BiggShop | 2 yorum

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2500.00
GOLDMASTER Lezzito Antrasıt 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost Ve Izgar

Satıcı: BiggShop

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2500.00
Goldmaster Lezzito By-5401K Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

3.598,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3608.8
GOLDMASTER Lezzito Pembe 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Goldmaster

3.612,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3612.08
Goldmaster Lezzito By-5401B Tost Makinesi Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

3.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3984
Goldmaster Lezzito Gold 1750 Watt Granit Çıkarılabilir Plakalı 5 Kademe Isı Ayarlı Tost ve Izgara Makinesi

Satıcı: Goldmaster

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3999.00

Goldmaster Lezzito Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Goldmaster Lezzito Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
5 kademe
Var

Goldmaster Lezzito Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 1750 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Isıya Dayanıklı Gövde

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Goldmaster Lezzito Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.