Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
4 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Grundig CG 6861 Tost Makinesi Fiyatları

Grundig CG6861 Tost ve Izgara Makinesi

4 yorum

2.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 2909.00
Grundig Cg 6861 2000W Tost ve Izgara Makinesi - Koyu Gri

Satıcı: BakserLTD | 133 yorum

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3239.10
Grundig Cg 6861 2000 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Grundig Karşıyaka

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3399.00
Grundig Cg 6861 2000 W Tost Makinesi

Satıcı: Zerdahome

3.462,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3462.10
Grundig Cg 6861 2000W Tost ve Izgara Makinesi - Koyu Gri

Satıcı: Zerdahome | 133 yorum

3.563,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3563.69
GRUNDIG CG 6861 2000W Tost ve Izgara Makinesi

Satıcı: SALMANLI

3.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 3808
Grundig CG 6861 Gri 2000 W Teflon Tost Makinesi

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

3.820,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3820.04
Grundig CG 6861 Gri 2000 W Teflon Tost Makinesi

Satıcı: ZerdaHome

3.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3840.00
Grundig CG 6861 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: proesnaf

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 3849.00
Grundig Cg 6861 2000 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Buevin

3.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3875.00
Grundig Cg 6861 2000 W Tost Makinesi Gri

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

3.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3898.00
Grundig CG 6861 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: gulec

3.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 3998.00
Grundig Cg 6861 2000 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: Pro Esnaf

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 3999.00
Grundig Cg 6861 2000 W Tost Makinesi Gri

Satıcı: SALMANLI

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 3999.00

Grundig CG 6861 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig CG 6861 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
4 kademe
Var
Çift Taraflı

Grundig CG 6861 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 4 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka 2 Farklı Pişirme Alanı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gümüş
• Ağırlık 4.5 kg
• Genişlik 38 cm
• Yükseklik 41 cm
• Derinlik 21 cm

Grundig CG 6861 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.