Güç:
Döküm Plaka:
Var
Isı Kademesi:
5 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Homend Grilliant 1366H Tost Makinesi Fiyatları

Homend Grilliant 1366H 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: sullu

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 3349.00
Homend Grilliant 1366H Inox Tost ve Izgara Makinesi 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3699.00
Homend Grilliant 1366H Çıkarılabilir Plakalı Tost ve Izgara Makinesi - Antrasit - Gri

Satıcı: Satsan | 248 yorum

3.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3850.00
HOMEND Grilliant 1366h Çıkarılabilir Plakalı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Satsan

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3899.00
Homend Grilliant 1366H 2000 W Tost Makinesi inox

Satıcı: satsan

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 3899.00
Homend Grilliant 1366H Çıkarılabilir Plakalı Tost ve Izgara Makinesi - Antrasit - Gri

Satıcı: TAŞARAVM | 248 yorum

3.907,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3907.35
Homend Grilliant 1366H 2000 W Izgara ve Tost Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.913,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 3913.95
Homend Grilliant 1366H 2000 W Izgara ve Tost Makinesi

Satıcı: Homend

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 3919.02
HOMEND Grilliant 1366h Çıkarılabilir Plakalı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Homend

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3999.00
Homend Grilliant 1366h Çıkarılabilir Plakalı Tost Ve Izgara Makinesi

Satıcı: Homend

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 3999.00
Homend Grilliant 1366H Inox Gövdeli Çıkarılabilir Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3999.00
Grilliant 1366H Inox Gövdeli Çıkarılabilir Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4009

Homend Grilliant 1366H Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Grilliant 1366H Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Hamburger Izgara Sandviç Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 5 kademe
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Yok
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Kaymaz Ayaklar Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Homend Grilliant 1366H Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.