Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Isı Kademesi:
4 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Çift Taraflı

Karaca Gastro Grill Tost Makinesi Fiyatları

Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400W Döküm Tost Makinesi Viva Magenta Yanmaz Yapışmaz Plaka

Satıcı: benial | 3 yorum

4.111,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4111.17
Karaca Gastro Grill Glass Premium Tost Makinesi Black Copper 2400 W

Satıcı: BENİAL

4.003,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 4003.20
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400W Tost Ve Izgara Makinesi Bordo

Satıcı: BENİAL

4.003,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4003.20
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400W Döküm Tost Makinesi Viva Magenta Yanmaz Yapışmaz Plaka

Satıcı: TEKTAVA | 3 yorum

4.319,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4319.47
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: FFTEKNOLOJİ

4.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 4498.00
Karaca Gastro Grill Glass 2400W Tost ve Izgara Makinesi Walnut Brown 6 Dilim Kapasiteli

Satıcı: TIKLA

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4500.00
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400w Tost Makinesi Viva Magenta

Satıcı: TIKLA

4.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4550.00
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400 W Tost Makinesi gold

Satıcı: TEKTAVA

4.640,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4640.90
Karaca Gastro Grill Glass Premium 6 Dilim Kapasiteli Döküm Tost Makinesi Mineral Gold 2400W

Satıcı: Tektava

4.673,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 4673.90
Karaca Gastro Air Grill 6 Kişilik Geniş Hacim Airfryer ve Izgara Makinesi

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 5009
Karaca Gastro Grill Glass Premium 2400 W Black Chrome Tost Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

5.292,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 5292.00
x Beşiktaş Lisanslı Gastro Grill Glass 6 Dilim Kapasiteli Logo Plakalı Tost Makinesi 2400 W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 8009
Karaca x Beşiktaş Lisanslı Gastro Grill Glass 6 Dilim Kapasiteli Izgara ve Tost Makinesi 2400 W

Satıcı: Karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 7999.00
Karaca x Beşiktaş Lisanslı Gastro Grill Glass 6 Dilim Kapasiteli Izgara ve Tost Makinesi 2400 W

Satıcı: MUTFAKİSTAN

8.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 8998.00

Karaca Gastro Grill Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Karaca Gastro Grill Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
4 kademe
Var
Çift Taraflı

Karaca Gastro Grill Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Krep Tost
• Güç 2000 W
• Isı Kademesi 4 kademe
• Kilitleme Mandalı Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Düz Plaka Isıya Dayanıklı Gövde Oluklu Plaka

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Çift Taraflı
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Karaca Gastro Grill Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.