Güç:
Kaplama Materyali:
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

King K462 / 462R Tost Makinesi Fiyatları

Kıng Grıll Master K-462S Siyah Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: liserons

2.566,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2566.50
King K 462 Grillmaster Kırmızı 2000 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: liserons

2.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2655.00
King K462S Grİll Master Siyah Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: King

2.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 2730.00
Porsima King K-462 GrillMaster 2000W Granit Izgara ve Tost Makinesi Kırmızı

Satıcı: Verveines

3.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3038.00
King K-462 Grill Master 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: KingPazarlama

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3100.00
King K-462 R Menekşe Tost Makinesi 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 3299.00
King K 462 GrillMaster Tost Makinesi - Kırmızı

Satıcı: sPonton

3.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3434.00
King K-462 Grill Master 2000 W Tost Makinesi - Beyaz

Satıcı: SESASHOP | 70 yorum

3.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3509.10
King K-462 GrillMaster Inox 2000 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: sPonton

3.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3610.00
KİNG K 462 GrillMaster Tost Makinesi KIRMIZI

Satıcı: FİTFİYATHOME

3.639,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 3639.09
King K462 GrillMaster Tost Makinesi | 2000W Güç | Granit Kaplama Plakalar | 6 Tost Kapasitesi | 180° Açılabilen Izgara | Ayarlanabilir Isı Kontrolü (Siyah)

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3909
King K-462 Gri 2000 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: Verveines

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 3919.02
King K462 GrillMaster Tost Makinesi | 2000W Güç | Granit Kaplama Plakalar | 6 Tost Kapasitesi | 180° Açılabilen Izgara | Ayarlanabilir Isı Kontrolü

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 4009
King K-462 Grill Master 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: FITFIYATHOME

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 3999.00
King K-462 Grill Master 2000 W Tost Makinesi - Beyaz

Satıcı: GÖKSANMUTFAK | 70 yorum

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 4050.00
King K-462 Grillmaster İzgara Ve Tost Makinesi İnox

Satıcı: Lumisa Home

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 4499.00

King K462 / 462R Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

King K462 / 462R Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Dayanıklı Döküm Yan Saplar

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

King K462 / 462R Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.