Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi (6) Fiyatları

Korkmaz Tostema Mor Maxi Tost Makinesi 1800 W Granit Plaka Yüzeyi ile Çok Amaçlı Pişirme

Satıcı: ÇOBANOĞLU PREMİUM AVM | 64 yorum

3.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

1 3639.00
Korkmaz A811-09 Tostema Maxi Viva 1800 W Tost Makinesi

Satıcı: MUĞLA YILMAZ ÇEYİZ

3.369,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3369.70
Korkmaz Tostema Maxi A811-09 Tost Makinesi

Satıcı: MUĞLA YILMAZ ÇEYİZ

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3539.10
KORKMAZ Tostema Maxi Tost Makinesi Vanilya A811-07

Satıcı: SALMANLI

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3649.00
Korkmaz Tostema Azura Maxi 1800 W Mavi Tost Makinesi Çift Taraflı Alüminyum Plaka Özellikli

Satıcı: BETADES ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI | 37 yorum

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

5 3650.00
KORKMAZ Tostema Siyah Maxi Tost Makinesi A811-05

Satıcı: SALMANLI

3.792,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3792.89
Korkmaz Tostema Maxi Tost Makinesi Viva

Satıcı: DMS

3.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3840.00
Korkmaz Tostema Siyah Maxi Tost Makinesi

Satıcı: Mst grup

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 4059
Korkmaz Tostema Maxi Tost Makinesi Vanilya A811-07

Satıcı: KORKMAZ

4.106,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4106.03
Korkmaz A811-07 Tostema Maxi Tost Makinesi Vanilya

Satıcı: KORKMAZ

4.135,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4135.06
Korkmaz Tostema Maxi Siyah 1800 W Tost Makinesi

Satıcı: SALMANLI

4.267,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 4267.04
Korkmaz A811 Tostema 1800 W Maxi Tost Makinesi azura

Satıcı: FİLBEY

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 4299.00
Korkmaz A811-05 Tostema Siyah Maxi Tost Makinesi

Satıcı: KORKMAZ

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 4399.00
Korkmaz A811 Tostema 1800 W Maxi Tost Makinesi rose-gold

Satıcı: tanrisevendtm

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 4599.00
Korkmaz A811 Tostema Maxi Tost Makinesi

Satıcı: Vera Avm

4.560,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4570.83
Korkmaz Tostema Rosagold Maxi Tost Makinesi

Satıcı: kalitelievim

5.116,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 5126.1

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi (6) Fiyat Geçmişi

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi Ürün Ailesi

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 6 Tost Makinesi 6 porsiyon 3.369,70 TL
Korkmaz Tostema Midi A810-02 4 Tost Makinesi 4 porsiyon 3.399,00 TL

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi (6) Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi (6) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Sandviç Tost
• Güç 1800 W
• Kilitleme Mandalı Yok
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Gizli Menteşe Yanmaz Tutma Yeri Otomatik Sıcaklık Kontrolü Yapışmaz Plaka Yağ Kanalı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Granit
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Ürün/Renk Kodları A811 A811-01 A811-03 A811-04 A811-05 A811-06 A811-08

Korkmaz Tostema Maxi A811-01 Tost Makinesi (6) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.