Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Luxell LXTM-01 Tost Makinesi Fiyatları

Luxell Lxtm-01 2200 Watt Döküm Izgara Ve Tost Makinesi Izgara Için 180° Açılabilir - Gri

Satıcı: dtmexpress | 41 yorum

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2339.10
Luxell Lxtm-01 2200Watt Tost Makinesi

Satıcı: DTM Express

2.313,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2313.10
Luxell Lxtm-01 2200 Watt Döküm Izgara Ve Tost Makinesi Izgara Için 180° Açılabilir - Gri

Satıcı: LUXELL | 41 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2599.00
LUXELL LXTM-01 2200WATT TOST MAKİNESİ

Satıcı: DTM EXPRESS

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 2599.00
Luxell Lxtm-01 2200Watt Tost Makinesi

Satıcı: dtmexpress

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2599.00
Luxell Lxtm-01 2200Watt Tost Makinası

Satıcı: Özkan AVM

2.928,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2928.10
LUXELL LXTM-01 2200WATT TOST MAKİNASI

Satıcı: ÖZKAN AVM

2.947,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 2947.84
Luxell LXTM 01 2200 W Tost Makinesi gri-siyah

Satıcı: homtegoankastre | 6 yorum

3.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3189.00
Luxell LXTM 01 2200 W Tost Makinesi gri-siyah

Satıcı: ozkanavmmagazalari

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 3290.00
Luxell LXTM-01 2200W Tost ve Izgara Makinesi - İnox

Satıcı: Özkan AVM

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 3290.00
LXTM-01 LUXELL TOST MAKİNESİ 2200W

Satıcı: Luxell

4.605,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 4605.02

Luxell LXTM-01 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Luxell LXTM-01 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost
• Güç 2200 W
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Isıya Dayanıklı Tutma Sapı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 33.4 cm
• Yükseklik 12.1 cm
• Derinlik 32.3 cm

Luxell LXTM-01 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.