Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Luxell LXTM-02 Tost Makinesi Fiyatları

Luxell Lxtm-02 2000WATT Tost Makinesı - Antrasit - Gri

Satıcı: NMS ELEKTRİK HIRDAVAT | 72 yorum

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3400.00
Luxell Lxtm-02 2000Watt Tost Makinesi

Satıcı: Luxell

3.184,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3184.02
Luxell Lxtm-02 Tost Makinesi 2000W

Satıcı: İNDEA

3.279,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3279.60
Luxell Lxtm-02 2000Watt Tost Makinesi

Satıcı: DTM Express

3.381,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3381.10
Luxell Lxtm-02 2000WATT Tost Makinesı - Antrasit - Gri

Satıcı: dtmexpress | 72 yorum

3.419,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3419.10
LUXELL LXTM-02 2000WATT TOST MAKİNASI

Satıcı: ÖZKAN AVM

3.485,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3485.44
LUXELL LXTM-02 2000WATT TOST MAKİNESİ

Satıcı: DTM EXPRESS

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3799.00
Luxell Lxtm-02 2000Watt Tost Makinesi

Satıcı: dtmexpress

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3799.00
Luxell LXTM-02 LUXELL TOST MAKİNESİ 2000W Inox

Satıcı: LUXELL

3.884,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3884.95
Luxell LXTM-02 2000 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: ozkanavmmagazalari

3.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 3890.00
LUXELL LXTM-02 2000WATT TOST MAKİNESI

Satıcı: Özkan AVM

3.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 3890.00

Luxell LXTM-02 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Luxell LXTM-02 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Luxell LXTM-02 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost
• Güç 2000 W
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Isıya Dayanıklı Tutma Sapı

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Döküm
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 34.5 cm
• Yükseklik 14.8 cm
• Derinlik 33.4 cm

Luxell LXTM-02 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.