Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Remta 20 Dilim Çift Kapaklı R80 Tost Makinesi Fiyatları

Remta 20 Dilim Tost Makinası Tüplü Ce Belgeli

Satıcı: Eurofaz Mutfak

8.937,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8937.10
Remta Tost Makinası, Elektrikli, 20 Dilim

Satıcı: mutfakbizde

9.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 9558
Remta 20 Dilim Standart Tost Makinası Elektrikli - R73

Satıcı: endustriyelmutfak

10.040,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10040.80
Remta 20 Dilim Siyah Renk Tost Makinası Elektrikli - R73S Siyah Tek Ebat

Satıcı: mutfakbizde

10.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 10538
Remta R73 20 Dilim Elektrikli 1500 W Tost Makinesi inox

Satıcı: mutfakaletleri

10.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 10820.00
Remta Elektrikli Tost Makinesi 20 Dilim R73

Satıcı: endustriyelmutfakci

10.867,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 10867.21
Remta 20 Dilim Tost Makinası Elektrikli

Satıcı: Macahel Mutfak

11.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 11070.00
Remta 20 Dilim Tost Makinası Elektrikli

Satıcı: NOYANSHOP

11.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 11320.00
Remta 20 Dilim Tost Makinesi Elektrikli

Satıcı: EurofazMutfak

11.577,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 11577.98
Remta R73 20 Dilim Elektrikli Sanayi Tipi Tost Makinası

Satıcı: DÜZGİDER GROUP

11.648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11648.00
Remta R80 20 Dilim Çift Kapaklı Tost Makinası Elektrikli, Paslanmaz Çelik, Gümüş Rengi, 2400 W

Satıcı: mutfakbizde

12.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 12259
Remta R73 20 Dilim Elektrikli 1500 W Tost Makinesi inox

Satıcı: DuzgiderGrup

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 12500.00

Remta 20 Dilim Çift Kapaklı R80 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Remta 20 Dilim Çift Kapaklı R80 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2400 W
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Çift Pişirme Alanı Çift Termostat Enerji Tasarrufu Gövde Paslanmaz Çelik Hızlı Pişirme Paslanmaz Rezistans Sanayi Tipi

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 20 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Yok
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Ağırlık 32 kg
• Genişlik 55 cm
• Yükseklik 44 cm
• Derinlik 33.5 cm

Remta 20 Dilim Çift Kapaklı R80 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.