Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi Fiyatları

Sinbo SSM-2571 Çıkartılabilir Plaka Teflon 2000 W 6 Dilim Tost Makinesi

Satıcı: E-AVANTAJ

2.279,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2279.05
Ssm-2571 Tost Makinesi – Çıkarılabilir Plaka & 180 Derece Açılabilir Gövde

Satıcı: Almex

2.477,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2477.10
Sinbo SSM-2571 Carmen 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: niseda

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2600.00
Sinbo 2571 Tost Makinesi – Izgara & Sandwich Maker | Yapışmaz Plaka | Hızlı Isınma | Şık Gümüş Tasarım

Satıcı: SHOP AND GO

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2799.00
Sinbo SSM-2571 Carmen 2000 W Tost Makinesi kirmizi

Satıcı: almex

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2799.00
Ssm-2571 Tost Makinesi 2000 W - Krem

Satıcı: Almex

2.864,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2864.00
Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi – Çıkarılabilir Plaka & 180 Derece Açılabilir Gövde - Kırmızı

Satıcı: Almex

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2899.00
Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi – Çıkarılabilir Plaka & 180 Derece Açılabilir Gövde - Kırmızı

Satıcı: ATE GROUP

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2999.00
Sinbo 2571 Tost Makinesi – Izgara & Sandwich Maker | Yapışmaz Plaka | Hızlı Isınma | Şık Gümüş Tasarım

Satıcı: MG HOME ELEKTRONİK

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3499.00

Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Barbekü Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri Yapışmaz Plaka Hazır Işığı Retro Tasarım

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

Sinbo SSM-2571 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.