Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var

Teka Elite Grill BK-SS Tost Makinesi Fiyatları

Teka EliteGrill – Çok fonksiyonlu elektrikli ızgara, dijital dokunmatik kontrol, 5 otomatik program, 180° açıklık, yağ toplama tepsisi, kolay temizlik için çıkarılabilir ütü

Satıcı: Nettetech

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 5009
Teka Elite Grill 2000 W Izgara ve Tost Makinesi inox-siyah

Satıcı: htelektronik

5.183,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5183.29
Teka - Grill BK-SS 5+1 Izgara Fonksiyonlu Tost Makinesi - 2000 W - 111510000 - Inox

Satıcı: SmartTüketim | 105 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 5499.00
Teka - Grill BK-SS 5+1 Izgara Fonksiyonlu Tost Makinesi - 2000 W - 111510000 - Inox

Satıcı: Ahidenal | 105 yorum

5.545,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5545.06
Teka Elıte Grıll Bk-Ss - 5+1 Izgara Fonksiyonlu Tost Makinesi - 2000 W - 111510000

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5785.00
Teka Elite Grill 2000 W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: Ahidenal

5.981,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5981.00
Teka Elite Grill 2000 W Izgara Ve Tost Makinesi

Satıcı: HT ELEKTRONİK

5.991,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5991.10
Elite Grıll Bk-Ss

Satıcı: MK EVALETLERİ

6.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6229.10
Teka Elite Grill 2000 W Izgara ve Tost Makinesi inox-siyah

Satıcı: big-magaza

6.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 6650.00
Teka Elite Grill 2000 W Izgara Ve Tost Makinesi 111510000 TKA0081

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

7.039,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 7039.50
Teka Elite Grill Bk-Ss Tost Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

7.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7168.00
Teka Elite Grill 2000 W Izgara Ve Tost Makinesi 111510000 TKA0081

Satıcı: Ahidenal

7.251,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7251.02
Teka Elıte Grıll Bk-Ss Tost Makinesi

Satıcı: Big Mağaza

7.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 7600.00
Teka Elıte Grıll Bk-Ss Tost Makinesi

Satıcı: AhideNal

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 7999.00
Teka Elite Grill BK-SS 2000 W Izgara ve Tost Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

8.725,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8725.97

Teka Elite Grill BK-SS Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Teka Elite Grill BK-SS Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Izgara Tost
• Güç 2000 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yağ Toplama Haznesi Var
• Güç İkaz Işığı Var
• Diğer Özellikler Zaman Ayarı Yapışmaz Plaka Dijital Kontrol Led Panel Geniş Pişirme Yüzeyi

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Alüminyum
• 180° Açılabilme Var
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 35.6 cm
• Yükseklik 16.8 cm
• Derinlik 34.7 cm

Teka Elite Grill BK-SS Tost Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tost Makineleri

Teka Elite Grill BK-SS Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.