Güç:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Yok
Isı Kademesi:
3 kademe
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi Fiyatları

Tuğra Mini 1800 W Tost Makinesi - Kırmızı

Satıcı: Canan Home | 86 yorum

2.467,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2467.80
Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi - Ev Tipi

Satıcı: Canan Home

2.433,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2433.80
Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi - Mor

Satıcı: Canan Home

2.433,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2433.80
Tuğra Mini 1800 W Tost Makinesi - Kırmızı

Satıcı: HARLEM | 86 yorum

2.695,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2695.39
Tuğra Mini Döküm Tost Makinesi

Satıcı: SELÇUK HORASAN

2.722,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2722.50
Tuğra Elektrikli Kırmızı Döküm Mini Tost Makinesi Yanmaz Yapışmaz 8 Dilim

Satıcı: DÜZGİDER GROUP

2.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2730.00
Tuğra Elektrikli Mor Döküm Mini Tost Makinesi Yanmaz Yapışmaz 8 Dilim

Satıcı: DÜZGİDER GROUP

2.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2912.00
Tuğra Mini Döküm Tost Makinesi

Satıcı: SELÇUK HORASAN

2.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2970.00
Tuğra Mini 1800 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: horasan

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3000.00
Tuğra Mini 1800 W Tost Makinesi siyah

Satıcı: BLUEFLAME

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 3000.00
Tuğra Mini Döküm Tost Makinesi

Satıcı: SELÇUK HORASAN

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3000.00

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
3 kademe
Var
Tek Yönlü

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Fonksiyonlar Tost
• Güç 1800 W
• Isı Kademesi 3 kademe
• Kilitleme Mandalı Yok
• Yağ Toplama Haznesi Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Kırıntı Çekmecesi Yok
• Buz Çözme Yok
• Diğer Özellikler Yanmaz Tutma Yeri

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 6 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Yok
• Döküm Plaka Var

TASARIM

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tost Makineleri

Tuğra Döküm Mini Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.