Güç:
Kaplama Materyali:
Döküm Plaka:
Var
Çıkartılabilir Plaka:
Var
Güç İkaz Işığı:
Var
Plaka Kullanımı:
Tek Yönlü

WMF Lono 3200000063 Tost Makinesi Fiyatları

WMF Lono Tost Makinesi 800W Paslanmaz Çelik Yapışmaz Kaplama ile Kolay Temizlik

Satıcı: Magichome | 4 yorum

7.370,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 7370.10
WMF Lono Çelik 4 Bölmeli Tost Makinesi 800 W

Satıcı: PremiumSepet

7.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 7484
Wmf 3200000063 Lono Tost Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 7899.00
WMF Lono Tost Makinesi 800W Paslanmaz Çelik Yapışmaz Kaplama ile Kolay Temizlik

Satıcı: BRANDSKITCHEN | 4 yorum

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8099.00
WMF Gri 800 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

8.244,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8244.03
Wmf Lono Tost Makinesi 800W

Satıcı: MAGİC HOME

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8899.10
WMF Lono Tost Makinesi 800 W

Satıcı: AKDENİZ ZÜCCACİYE 1979

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9699.03
WMF Lono Tost Makinesi 800 W

Satıcı: GURMEPLUS

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9699.03
WMF Gri 800 W Granit Tost Makinesi

Satıcı: Enplus

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9999.00
Wmf 3200000063 Lono Tost Makinesi

Satıcı: Magic Home

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9999.00
Lono 800W Tost Makinesi 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9999.00
Wmf Lono Tost Makinesi 800 Watt

Satıcı: Hakkı Akyüz 1948

10.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10679.10
WMF Lono Tost Makinesi 800 Watt

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

10.919,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 10929
Wmf Lono Çelik 4 Bölmeli Tost Makinesi 800 W

Satıcı: Toy Fox

16.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

14 16831.00

WMF Lono 3200000063 Tost Makinesi Fiyat Geçmişi

WMF Lono 3200000063 Tost Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
Var
Tek Yönlü

WMF Lono 3200000063 Tost Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Tost Makinesi
• Güç 800 W
• Kilitleme Mandalı Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Otomatik Kapanma Yok
• Güç İkaz Işığı Var
• Dikey Saklama Var
• Diğer Özellikler Yapışmaz Plaka Açma/Kapama Tuşu Kablo Sarma Yuvası Sandviç Tost Plakası

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 porsiyon
• Plaka Kullanımı Tek Yönlü
• Çıkartılabilir Plaka Var
• Döküm Plaka Var
• Kaplama Materyali Teflon
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

WMF Lono 3200000063 Tost Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.