Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Slik GX-7500 172 cm Çantalı Tripod
Satıcı: ROLL FİLM | 3 yorum
1.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 1960.00
SLIK 217146 GX 7500 3 Yollu Tripod, Maksimum Yükseklik 172 cm, 5 Katlı, Maksimum Yük Ağırlığı, 3,3 lbs (1,5 kg), Kol Kilidi, Hızlı Ayakkabı Tipi Satıcı: 24FILM
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 2009
Slik GX-7500 172cm Tripod Satıcı: 24FILM
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 2199.00
Slik GX-7500 172cm Tripod Satıcı: Deba Fotoğrafçılık
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 2299.00
Slik Gx-7500 172Cm Çantalı Tripod
Satıcı: ORFO
2.384,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 2384.50
Slik Gx-7500 172 CM Tripod
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 2599.00
GENEL ÖZELLİKLER
KAFA ÖZELLİKLERİ