Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nokia Nokıa 105 4g TA-1551 Ds Tuşlu Cep Telefonu - Koyu Gri
Satıcı: FİXELEKTRONİK | 1 yorum
2.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 2889.00
Nokia Nokıa 105 4g TA-1551 Ds Tuşlu Cep Telefonu - Koyu Gri
Satıcı: phonehospital | 1 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 2899.00
NOKIA N105 Terra TA-1551 DS-4G Tuşlu Cep Telefonu Siyah Satıcı: Bittibitiyor
3.007,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 3007.06
Nokia 105 4G Tuslu Cep Telefonu Koyu Gri Satıcı: BittiBitiyor
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
4 3099.00
Nokia 105 4G Tuslu Cep Telefonu Koyu Gri Satıcı: UYGUNVİTRİN
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
5 3199.00
Nokia N105 Terra Ta-1551 Ds-4G Tuşlu Cep Telefonu Siyah
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
6 3299.00
EKRAN
BATARYA
DONANIM
KAMERA
TASARIM
ÖZELLİKLER
TEMEL BİLGİLER58 yorum