Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Nokia 235 4g TA-1614 Ds (NOKIA TÜRKİYE GARANTİLİ) - 64 MB - Gri
Satıcı: phonehospital | 43 yorum
9.747,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 9747.00
Nokia N235 4G Tuşlu Cep Telefonu (Nokia Türkiye Resmi Distribütör Garantili) Satıcı: Arya Mağaza
9.697,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 9697.09
Nokia N235 4G Tuşlu Cep Telefonu (Nokia Türkiye Resmi Distribütör Garantili) Satıcı: ÖZGÜR İLETİŞİM
10.184,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 10184.03
Nokia N235 4G Tuşlu Cep Telefonu Resmi Distribütör Garantili 32 GB Hafıza ile Modern Tasarım - Siyah
Satıcı: DEMİR İLETİŞİM SEFAKÖY | 15 yorum
11.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 11000.00
EKRAN
BATARYA
DONANIM
TASARIM
ÖZELLİKLER
TEMEL BİLGİLER163 yorum
1 yorum