Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Bluetooth:
Var
Arka Kamera:
Var
Ön Kamera:
Yok

Panasonic KX-TU155 Fiyatları

Panasonic Kx TU155 Exbn Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili) Siyah - 64 MB

Satıcı: Burada Shop | 81 yorum

3.072,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3072.30
Panasonic Kx-Tu155exbn Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: Uygunvitrin

2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 2989.00
Panasonic Kx Tu155 Exbn Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili)

Satıcı: Reyontek

3.005,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 3005.80
Panasonic KX-TU155EXBN Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili)

Satıcı: HANİBU

3.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 3090.00
Panasonic KX-TU155EXBN Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili)

Satıcı: Reyontek

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3099.00
Panasonic Kx TU155 Exbn Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili) Siyah - 64 MB

Satıcı: TecnoWorld | 81 yorum

3.135,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3135.02
Panasonic KX-TU155 EXBN Tuşlu Cep Telefonu siyah

Satıcı: buradashop

3.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3185.00
Panasonic KX-TU155 EXBN Tuşlu Cep Telefonu siyah

Satıcı: Reyontek

3.215,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 3215.04
PANASONIC Kx Tu155 Exbn Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: Reyontek

3.297,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3297.03
PANASONIC Kx Tu155 Exbn Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: UYGUNVİTRİN

3.326,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3326.13
Panasonic KX-TU155 2G Cep Telefonu

Satıcı: Beşken Elektronik

3.609,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 3609.05

Panasonic KX-TU155 Fiyat Geçmişi

Panasonic KX-TU155 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

Panasonic KX-TU155 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1400 mAh
• Konuşma Süresi (2G) 6 Saat
• Bekleme Süresi (2G) 150 Saat
• Batarya Teknolojisi Lityum-iyon
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi Micro-USB

DONANIM DONANIM

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 32 GB
• Rehber Kapasitesi 300 Adet

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Var
• Arka Kamera Çözünürlüğü 0.3 MP
• Arka Kamera Flaş Yok
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 121.3 mm
• En 58.6 mm
• Kalınlık 13 mm
• Ağırlık 102 gr
• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 900 MHz 1800 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Panasonic KX-TU155 Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ad S**** Profil Resmi

1 yorum

Ad S**** Rehberdeki kişilere fotoğraf yükleme özelliğinin olmaması panasonic adına buyuk bir ayıp.Tuşlu telefonları biraz teknolojik uretsenize. bu telefonu keşke almaz olaydım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
CTRL Profil Resmi

1 yorum

CTRL cihaz özeliklerinde radyo var deniliyor. lakin cihazın radyosu yok mu?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.