Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Panasonic KX-TU400 Exb 2.4 Inç Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili) Gri - 64 MB
Satıcı: Depomsun | 14 yorum
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 2849.00
Panasonic Kx-Tu400 Exg Tuşlu Cep Telefonu
Satıcı: Woomino
2.701,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
2 2701.90
Panasonic Kx-Tu400 Exb Tuşlu Cep Telefonu
Satıcı: DEPOMSUN
2.703,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
3 2703.80
Panasonic KX-TU400 EXB 2.4" Tuşlu Cep Telefonu mavi Satıcı: bulutlarteknoloji
2.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 2749.00
Panasonic KX-TU400 EXB 2.4 inç Tuşlu Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Distribütör Garantili) Satıcı: Woomino
2.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 2750.00
Panasonic KX-TU400 EXB 2.4" Tuşlu Cep Telefonu mavi Satıcı: AYYILDIZ-GSM
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 3999.00
EKRAN
BATARYA
DONANIM
TASARIM
AĞ BAĞLANTILARI
ÖZELLİKLER
TEMEL BİLGİLER1 yorum