Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Arka Kamera:
Yok
Ön Kamera:
Yok
Tipi:
Bar

Philips Xenium E2125 Fiyatları

Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: TecnoWorld | 8 yorum

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2049.00
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: TecnoWorld

1.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1989.00
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah siyah

Satıcı: buradashop

1.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1989.00
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah ( Kvk Garantili )

Satıcı: TEKYILDIZ

2.045,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2045.73
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: TEKYILDIZ | 8 yorum

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 2090.00
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah ( Kvk Garantili )

Satıcı: FLY

2.133,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2133.03
Philips Phılıps Xenium E2125, 32mb, Siyah, 32mb Ram, 1,77inc Ekran, Çift Sim Desteği, Fm Radyo, 1700mah Pil,

Satıcı: Tekyıldız

2.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2178.00
Phılıps Xenium E2125, 32Mb, Siyah, 32Mb Ram, 1,77İnc Ekran, Çift Sim Destegi, Fm Radyo, 1700Mah Pil, El Feneri, Türkiye Garantili

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.284,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 2284.20
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah ( Kvk Garantili )

Satıcı: TEKNOLOJİ MOBİL STORE

2.162,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 gün önce

9 2162.13
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: MTK İLETİŞİM HİZMETLERİ

2.486,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 2486.40
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: prokom teknoloji

2.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 2520.00
Philips Xenium E2125 Tuşlu Telefon (2 Yıl Kvk Garantili)

Satıcı: m-teknoloji

2.651,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

12 2651.80
Philips Xenium E2125 Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah ( Kvk Garantili )

Satıcı: Axwer

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 3500.00

Philips Xenium E2125 Fiyat Geçmişi

Philips Xenium E2125 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

Philips Xenium E2125 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1700 mAh
• Batarya Teknolojisi Lityum-iyon
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi USB Type-C

DONANIM DONANIM

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Yok
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 114 mm
• En 50.6 mm
• Kalınlık 15.4 mm
• Ağırlık 88 gr
• Renk Seçenekleri Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Philips Xenium E2125 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.