Philips Xenium E227

Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Arka Kamera:
Var
Ön Kamera:
Yok
Tipi:
Bar

Philips Xenium E227 Fiyatları

Philips Xenium E227 – Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon - 1 TB - Çok Renkli

Satıcı: TecnoWorld | 5 yorum

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2899.00
Philips Xenium E227 Kameralı Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: NEONBİL

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 2759
Philips Xenium E227 – Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon - Çok Renkli - 1 GB

Satıcı: TecnoWorld

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2899.00
Philips Xenium Tuşlu Telefon – Geniş Ekran, Uzun Pil, Kvk Garantili

Satıcı: NEONBİL

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2909.03
Philips Xenium Tuşlu Telefon – Geniş Ekran, Uzun Pil, Kvk Garantili

Satıcı: Plus Bilişim Teknoloji

2.947,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2947.83
Philips Xenium E227 Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon siyah

Satıcı: trend4343

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 3099.00
Philips Xenium E227 Kameralı Çift Sim Kart Tuşlu Cep Telefonu siyah

Satıcı: buradashop

3.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3170.00
Phılıps Xenium E227, 32Mb, Siyah, 32Mb Ram, 2,8İnc Ekran, Arka Kamera, Çift Sim Destegi, Fm Radyo, 1700Mah Pil, El Feneri, Türkiye Garantili

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.332,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3332.20
Philips Xenium E227 – Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon

Satıcı: komsum

3.527,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3527.10
Philips Xenium E227 – Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon

Satıcı: eminönümarketim

3.589,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3589.90
PHILIPS Xenium E227, 32Mb, Siyah, 32Mb Ram, 2,8inc Ekran, Arka Kamera, Çift Sim Desteği, FM Radyo, 1700mAh Pil, El Feneri, Türkiye KVK Garantili

Satıcı: MAESKO

4.420,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 4420.55
Philips Xenium E227 – Geniş Ekranlı, Uzun Ömürlü Tuşlu Telefon

Satıcı: KERİM571

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 4999.00

Philips Xenium E227 Fiyat Geçmişi

Philips Xenium E227 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

Philips Xenium E227 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1700 mAh
• Batarya Teknolojisi Lityum-iyon
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi USB Type-C

DONANIM DONANIM

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Var
• Arka Kamera Çözünürlüğü 0.3 MP
• Arka Kamera Özellikleri 640x480
• Arka Kamera Flaş Yok
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 142.3 mm
• En 56 mm
• Kalınlık 15.7 mm
• Ağırlık 118 gr
• Renk Seçenekleri Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Philips Xenium E227 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.