TCL Onetouch 4021 (T301P)

Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Bluetooth:
Var
Arka Kamera:
Var
Ön Kamera:
Yok

TCL Onetouch 4021 Fiyatları

Tcl Onetouch 4021 Siyah 1 GB Hafıza Mobil Bağlantı Hızı ile Temel Kullanım için Uygun

Satıcı: YÜKSELİŞ BİLİŞİM | 39 yorum

1.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1685.00
Tcl Onetouch 4021 Siyah 1 GB Hafıza Mobil Bağlantı Hızı ile Temel Kullanım için Uygun

Satıcı: TEKYILDIZ | 39 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1699.00
Tcl Onetouch 4021 Dark Night Gray Tuşlu Cep Telefonu T301p

Satıcı: EX BİLİŞİM

1.748,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 1748.90
Tcl 4021 (tcl Türkiye Garantili) Onetouch 4021 Siyah

Satıcı: YÜKSELİŞ BİLİŞİM

1.775,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 1775.04
TCL Onetouch 4021 Siyah Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: MAYJET

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 1809
Tcl Onetouch 4021 Siyah

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

1.813,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1813.60
Tcl Onetouch 4021 Siyah siyah

Satıcı: Cepekspress

1.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1819.09
Tcl 4021 (tcl Türkiye Garantili) Onetouch 4021 Siyah

Satıcı: Cepekspress

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 1899.05
Tcl Onetouch 4021 Siyah siyah

Satıcı: tekyildizteknoloji

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1900.00
TCL Onetouch 4021 Siyah (TCL Türkiye Garantili)

Satıcı: Tekyıldız

1.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1910.00
Tcl Onetouch 4021 Tuşlu Cep Telefonu Siyah

Satıcı: Cepekspress

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1999.00
TCL Onetouch 4021 Siyah (TCL Türkiye Garantili)

Satıcı: Mayjet

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1999.00

TCL Onetouch 4021 Fiyat Geçmişi

TCL Onetouch 4021 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

TCL Onetouch 4021 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1030 mAh
• Batarya Teknolojisi Lityum-iyon
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi Micro-USB

DONANIM DONANIM

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Var
• Arka Kamera Çözünürlüğü 0.08 MP
• Video Kayıt Çözünürlüğü 144p
• Video FPS Değeri 30
• Arka Kamera Flaş Yok
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 114.8 mm
• En 47.28 mm
• Kalınlık 12.7 mm
• Ağırlık 76 gr
• Renk Seçenekleri Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TCL Onetouch 4021 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.