TCL Onetouch 5023 (T303D)

Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Yok
Bluetooth:
Var
Arka Kamera:
Var
Ön Kamera:
Yok

TCL Onetouch 5023 Fiyatları

Tcl Onetouch 5023 Volcano Black (Açık Kutu) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MAYJET

2.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 2230.00
TCL ONETOUCH 5023 SİYAH TUŞLU TELEFON

Satıcı: MAYJET

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3889.03
Tcl Onetouch 5023 Volcano Black

Satıcı: MAYJET

3.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3859.00
TCL Onetouch 5023 Tuşlu Telefon Volcano Black

Satıcı: MAYJET

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3879.03
Tcl Onetouch 5023 4/4mb Tuşlu Telefon - Siyah - 1 GB

Satıcı: MAYJET | 42 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 3999.00
Tcl Onetouch 5023 4/4 MB Tuşlu Telefon siyah

Satıcı: MAYJET

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 3999.00
TCL ONETOUCH 5023 4/4MB TUŞLU TELEFON

Satıcı: Mayjet

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3999.00
Tcl Onetouch 5023 4/4mb Tuşlu Telefon - Siyah - 1 GB

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 42 yorum

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 4099.00
TCL ONETOUCH 5023 4/4MB TUŞLU TELEFON

Satıcı: MAYJET

4.170,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4170.03
TCL Onetouch 5023 4/4Mb Tuşlu Telefon

Satıcı: Mayride

4.364,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4364.03
TCL Onetouch 5023 4/4mb Tuşlu Telefon 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 4499.00
TCL Onetouch 5023 Tuşlu Telefon Volcano Black

14 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 4499.00
TCL ONETOUCH 5023 4/4MB TUŞLU TELEFON

Satıcı: KERİM571

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 4999.00

TCL Onetouch 5023 Fiyat Geçmişi

TCL Onetouch 5023 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:

TCL Onetouch 5023 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 970 mAh
• Batarya Teknolojisi Lityum-iyon
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi USB Type-C

DONANIM DONANIM

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Var
• Arka Kamera Çözünürlüğü 1.3 MP
• Arka Kamera Flaş Var
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 103 mm
• En 50.4 mm
• Kalınlık 16.9 mm
• Ağırlık 89 gr
• Renk Seçenekleri Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TCL Onetouch 5023 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.