Welio WKey T100

Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Bluetooth:
Var
Arka Kamera:
Yok
Ön Kamera:
Yok

Welio WKey T100 Fiyatları

Welio WKey T100 Tuşlu Kamerasız Asker/Yaşlı Cep Telefonu (Siyah - Kırmızı)

Satıcı: CAYAX

2.948,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 2958.99
Welio Wkey T100 Tuşlu Kamerasız Cep Telefonu siyah

Satıcı: akyoliletisimtt

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2799.00
Welio Wkey T100 Tuşlu Kamerasız Cep Telefonu

Satıcı: epoltechbilisim

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2799.00
Welio Wkey T100 Tuşlu Cep Telefonu Kamerasız Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili)

Satıcı: Ceptveaks

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 2799.00
Welio Wkey T100 Tuşlu Kamerasız Asker/Yaşlı Cep Telefonu Siyah

Satıcı: ceptveaks

2.848,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2848.30
Welio Wkey T100 Tuşlu Kamerasız Asker/Yaşlı Cep Telefonu

Satıcı: MALIBU

2.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2898.00
Welio Wkey T100 Kamerasız Siyah-Kırmızı Asker/yaşlı Cep Telefonu Siyah - 32 MB - Siyah - Kırmızı

Satıcı: CAYAX | 20 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2999.00
Welio Wkey T100 Tuşlu Cep Telefonu Kamerasız Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili)

Satıcı: Welio Türkiye

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 2999.00
Welio Wkey T100 Tuşlu Kamerasız Cep Telefonu

Satıcı: ÜNTEL TEKNOLOJİ

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3000.00

Welio WKey T100 Fiyat Geçmişi

Welio WKey T100 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

Welio WKey T100 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1050 mAh
• Konuşma Süresi (2G) 5 Saat
• Bekleme Süresi (2G) 96 Saat
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi USB Type-C

DONANIM DONANIM

• İşlemci MediaTek MTK6261D
• Depolama 32 MB
• Bellek (RAM) 32 MB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 16 GB
• Rehber Kapasitesi 500 Adet

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Yok
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 115 mm
• En 52.2 mm
• Kalınlık 14.2 mm
• Ağırlık 82 gr
• Renk Seçenekleri Siyah/Gümüş Siyah/Kırmızı Siyah/Mavi

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Tipi Bar
• Çıkış Yılı 2024
• Kutu İçeriği Şarj Adaptörü USB Kablosu (USB-C)

Welio WKey T100 Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

orhan y***** Profil Resmi

2 yorum

orhan y***** Şebeke çekim gibi temel sorunları varmı?
Bluetooth gerçekten var mı?
Şarjı ne kadar gidiyor?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
ECK V**** Profil Resmi

1 yorum

ECK V**** Tasarımlarımı bu telefondan yapıyorum sorunsuz mükemmel mühendislik harikası
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
A. M******* D*** Profil Resmi

1 yorum

A. M******* D*** Askere gideceklere tavsiye ederim .
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Ömer H**** Ç**** Profil Resmi

1 yorum

Ömer H**** Ç**** Birden fazla alarm kurulabiliyor mu kardeş kullandıysan eğer
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Blenny Profil Resmi

3 yorum

Blenny @Ömer H**** Ç**** Evet, kuruluyor dosya listesinden sdkarttaki fotoğraflarada bakılabiliyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.