Welio WKey T200

Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Hat Sayısı:
3G:
Yok
Radyo:
Var
Bluetooth:
Var
Arka Kamera:
Var
Ön Kamera:
Yok

Welio WKey T200 Fiyatları

Wkey T200 Tuşlu Cep Telefonu Kameralı Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili) - 32 MB - Siyah - Gri

Satıcı: canteknoloji | 5 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3199.00
Welio Wkey T200 Tuşlu Cep Telefonu Kameralı Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili)

Satıcı: Can Teknoloji

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3399.00
Welio WKEY T200 Tuşlu Cep Telefonu Kameralı Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (KVK GARANTİLİ)

Satıcı: Welio Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 3509
Welio Wkey T200 Tuşlu Kameralı Cep Telefonu

Satıcı: welioturkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3499.00
Welio Wkey T200 Tuşlu Kameralı Cep Telefonu

Satıcı: epoltechbilisim

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3499.00
Welio WKEY T200 Kameralı Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: EPOLTECH BİLİŞİM

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 3499.00
Welio Wkey T200 Tuşlu Cep Telefonu Kameralı Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili)

Satıcı: Welio Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3499.00
Welio Wkey T200 Tuşlu Cep Telefonu Kameralı Asker Telefonu Yaşlı Cep Telefonu (Kvk Garantili)

Satıcı: Welio Türkiye

3.537,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3537.00
Welio WKEY T200 Kameralı Tuşlu Cep Telefonu

Satıcı: Welio Türkiye

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3599.00

Welio WKey T200 Fiyat Geçmişi

Welio WKey T200 Temel Özellikleri

3G:
Yok
Var
Yok
Tipi:
Bar

Welio WKey T200 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1400 mAh
• Konuşma Süresi (2G) 8 Saat
• Bekleme Süresi (2G) 168 Saat
• Değişir Batarya Var
• Şarj Girişi USB Type-C

DONANIM DONANIM

• İşlemci Unisoc 6531E
• Depolama 32 MB
• Bellek (RAM) 32 MB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 16 GB
• Rehber Kapasitesi 500 Adet

KAMERA KAMERA

• Arka Kamera Var
• Arka Kamera Çözünürlüğü 0.3 MP
• Arka Kamera Flaş Var
• Ön Kamera Yok

TASARIM TASARIM

• Boy 116.5 mm
• En 56.6 mm
• Kalınlık 14 mm
• Ağırlık 90 gr
• Renk Seçenekleri Siyah/Gümüş

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

• 2G Var
• 2G Frekansları 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
• 2G Teknolojisi GSM
• 3G Yok
• Servisler SMS
• 4G Yok

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Tipi Bar
• Çıkış Yılı 2024
• Kutu İçeriği Şarj Adaptörü USB Kablosu (USB-C)

Welio WKey T200 Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hasan Profil Resmi

1 yorum

Hasan Dedem için büyük tuşları kolay arayüzü ile sıkıntı yaşamadık, ses düzeyi yüksek, tam şarjı 1 hafta civarı gidiyor tavsiye ediyorum. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Mustafa Y*** Profil Resmi

4 yorum

Mustafa Y*** piyasadaki en iyi cihazlardan bi tanesi diyebilirim. Ekranı büyük tuşları büyük ses kalitesi inanılmaz yüksek ve ürün kvk garantili, almanızı şiddetle tavsiye ediyorum Resim Resim Resim Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.