Ürün Tipi:
Standart
Renk Seçenekleri:
Rulo Sayısı:
Kat Sayısı:
Yaprak Sayısı:
180 yaprak
Yaprak Boyutu:
124x96 mm
Rulo Uzunluğu:
22.32 m
Parfüm:
Yok

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Fiyatları

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: Özsu Temizlik Gıda ve Kırtasiye

299,00 TL

(12,46 TL/Rulo)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 309
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 3 x 24 Rulo

Satıcı: mtshijyenkurumsal

765,00 TL

(10,63 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 765.00
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: ozsutemizlik

300,00 TL

(12,50 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 300.00
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 3 x 24 Rulo

Satıcı: artgross

911,00 TL

(12,65 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 911.00
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: NonSpot35

314,91 TL

(13,12 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 314.91
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 3 X 24 Rulo

Satıcı: Onsline Tem

1.000,00 TL

(13,89 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 1000.00
Selpak Extra Kaşmir Özlü 48 Li Tuvalet Kağıdı

Satıcı: Bilmar Market

722,90 TL

(15,06 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 722.90
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: Listensi

389,90 TL

(16,25 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 389.90
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı, 24 Rulo

Satıcı: İndexofis

395,00 TL

(16,46 TL/Rulo)

+ Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 405
Selpak Extra Kaşmir Özlü 48'li Tuvalet Kağıdı

Satıcı: Sanipak

803,92 TL

(16,75 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 803.92
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: TezYolla

428,87 TL

(17,87 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 428.87
Selpak Extra Kaşmir Özlü 48'li Tuvalet Kağıdı

Satıcı: bilmar market

987,95 TL

(20,58 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 987.95
Selpak Selpak Extra Tuvalet Kağıdı 24 X3 72 Rulo

Satıcı: Medvice

1.599,00 TL

(22,21 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 1599.00
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: ALSTARSHOWROOM

558,30 TL

(23,26 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 558.30
Selpak ® Extra Renkli Tuvalet Kağıdı 24'lü

Satıcı: Sanipak

585,94 TL

(24,41 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

15 585.94
Selpak Professional Selpak Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: Kapenmutfak

605,00 TL

(25,21 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 605.00
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: Kapenmutfak

630,67 TL

(26,28 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

17 630.67
Selpak Tuvalet Kağıdı Extra Pamuksu Doku 48 Rulo

Satıcı: Bilmar Market

722,90 TL

(30,12 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 722.90
Selpak Professional Selpak Professıonal Extra Tuvalet Kağıdı 24'3 (72'Li)

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

828,60 TL

(34,53 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 828.60
Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24'3 (72'Lİ)

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

1.000,00 TL

(41,67 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

20 1000.00
Selpak Pro Extra Tuvalet Kağıdı 3 Katlı 24’Lü X3 Paket (72 Rulo)

Satıcı: Horeca Brand

1.067,10 TL

(44,46 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 1067.10

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Fiyat Geçmişi

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Temel Özellikleri

Standart
180 yaprak
124x96 mm
22.32 m
Yok

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Standart
• Kullanım Tipi Kurumsal
• Kat Sayısı 2 kat
• Yaprak Sayısı 180 yaprak
• Rulo Sayısı 24 rulo
• Parfüm Yok

TASARIM

• Yaprak Boyutu 124x96 mm
• Rulo Uzunluğu 22.32 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Selpak Professional Extra Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.