Ürün Tipi:
İçten Çekmeli
Renk Seçenekleri:
Rulo Sayısı:
Kat Sayısı:
Yaprak Sayısı:
545 yaprak
Yaprak Boyutu:
118x220 mm
Rulo Uzunluğu:
120 m
Parfüm:
Yok

Selpak Professional Premium Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo Fiyatları

Selpak Professional Touch İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 Metre

Satıcı: EczaMall

978,90 TL

(81,58 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 978.90
Selpak Professional Touch İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 Metre

Satıcı: NonSpot35

989,10 TL

(82,43 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 989.10
Selpak Professional Touch İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 Metre

Satıcı: eczamall

989,91 TL

(82,49 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 989.91
Selpak Professional Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 120metre 12li

Satıcı: DORM KURUMSAL

1.060,00 TL

(88,33 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1060.00
Selpak Professional Touch İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 Metre

Satıcı: NonSpot35

1.099,00 TL

(91,58 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1099.00
Selpak Professional Premium İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 M

Satıcı: artgross

1.290,00 TL

(107,50 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1290.00
Selpak Professional Premium İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo 120 M

Satıcı: FCAGROUP

1.471,08 TL

(122,59 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1471.08
Selpak Professional İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 120 M 12'li Paket

Satıcı: VELA-X

2.099,00 TL

(174,92 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2099.00

Selpak Professional Premium Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo Fiyat Geçmişi

Selpak Professional Premium Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo Temel Özellikleri

İçten Çekmeli
545 yaprak
118x220 mm
120 m
Yok

Selpak Professional Premium Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi İçten Çekmeli
• Kullanım Tipi Kurumsal
• Kat Sayısı 2 kat
• Yaprak Sayısı 545 yaprak
• Rulo Sayısı 12 rulo
• Parfüm Yok

TASARIM

• Yaprak Boyutu 118x220 mm
• Rulo Uzunluğu 120 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Selpak Professional Premium Içten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 12 Rulo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.