Ürün Tipi:
Standart
Renk Seçenekleri:
Rulo Sayısı:
Kat Sayısı:
Yaprak Sayısı:
150 yaprak
Yaprak Boyutu:
124x96 mm
Rulo Uzunluğu:
18.6 m
Parfüm:
Yok

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Fiyatları

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı, 24 Rulo

Satıcı: Amazon.com.tr

324,50 TL

(13,52 TL/Rulo)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 334.5
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: indirgetir

339,48 TL

(14,15 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 339.48
Selpak Premium Tuvalet Kağıdı 3 X 24 Rulo

Satıcı: Özsu Temizlik Gıda ve Kırtasiye

1.049,00 TL

(14,57 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1049.00
Selpak Premium Tuvalet Kağıdı 3 X 24 Rulo

Satıcı: Onsline Tem

1.100,00 TL

(15,28 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1100.00
Selpak Premıum Tuvalet Kağıdı 24'lü 3 Kat

Satıcı: indirgetir

375,00 TL

(15,63 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 375.00
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo x 3 Paket

Satıcı: indirgetir

1.199,00 TL

(16,65 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1199.00
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: ozsutemizlik

425,00 TL

(17,71 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 425.00
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo

Satıcı: ofix

450,79 TL

(18,78 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 450.79
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 3 Katlı 24'lü Paket

Satıcı: Listensi

570,00 TL

(23,75 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 570.00
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24'lü

Satıcı: indirgetir

599,00 TL

(24,96 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 599.00
Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı, 24 Rulo (3 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

973,50 TL

(40,56 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 983.5

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Fiyat Geçmişi

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Temel Özellikleri

Standart
150 yaprak
124x96 mm
18.6 m
Yok

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Standart
• Kullanım Tipi Kurumsal
• Kat Sayısı 3 kat
• Yaprak Sayısı 150 yaprak
• Rulo Sayısı 24 rulo
• Parfüm Yok

TASARIM

• Yaprak Boyutu 124x96 mm
• Rulo Uzunluğu 18.6 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Selpak Professional Premium Tuvalet Kağıdı 24 Rulo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.