Ürün Tipi:
Standart
Renk Seçenekleri:
Rulo Sayısı:
Rulo Uzunluğu:
100 m
Parfüm:
Yok

Tork Advanced 12 75 30 Tuvalet Kağıdı 27 Rulo Fiyatları

TORK Çift Rulo Gelişmiş Tuvalet Kağıdı 100m (KOLİ IÇİ 27 RULO, ÇİFT KATLI)

Satıcı: AGEX HİJYEN

3.270,00 TL

(121,11 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3270.00
TORK Çift Rulo Gelişmiş Tuvalet Kağıdı 100m (KOLİ IÇİ 27 RULO, ÇİFT KATLI)

Satıcı: miabox

3.285,00 TL

(121,67 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3285.00
Tork Çift Rulo Gelişmiş Tuvalet Kağıdı 100M (Koli Içi 27 Rulo, Çift Katlı)

Satıcı: AGEX HİJYEN

3.310,80 TL

(122,62 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3310.80
TORK Çift Rulo Gelişmiş Tuvalet Kağıdı 100m (KOLİ IÇİ 27 RULO, ÇİFT KATLI)

Satıcı: SLore

3.714,00 TL

(137,56 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3714.00
TORK Çift Rulo Gelişmiş Tuvalet Kağıdı 100m (KOLİ IÇİ 27 RULO, ÇİFT KATLI)

Satıcı: YAMAN E TİCARET TARIM LTD.ŞTİ.

3.862,00 TL

(143,04 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3862.00
Tork Çift Rulo Tuvalet Kağıdı Advenced 100 mt X 27 Rulo (127530)

Satıcı: Yaman E Ticaret

3.955,41 TL

(146,50 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3955.41
Tork Çift Rulo Tuvalet Kağıdı Advenced 100Mt X 27 Rulo (127530)

Satıcı: Yaman E Ticaret

3.968,40 TL

(146,98 TL/Rulo)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3968.40
Tork Çift Rulo Tuvalet Kağıdı Advenced 100mt X 27 Rulo (127530)

Satıcı: YAMAN E TİCARET

4.444,90 TL

(164,63 TL/Rulo)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4454.9

Tork Advanced 12 75 30 Tuvalet Kağıdı 27 Rulo Fiyat Geçmişi

Tork Advanced 12 75 30 Tuvalet Kağıdı 27 Rulo Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Rulo Uzunluğu 100 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Tork Advanced 12 75 30 Tuvalet Kağıdı 27 Rulo Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.