Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
1
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
8 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

Andespower UPS650VA 650VA UPS (650 VA) Fiyatları

Andespower Ups650va 650Va 12V7.5ah Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line - İnteraktif

Satıcı: Anka Bilgisayar

2.499,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2499.60
Andespower Ups650va 650Va 12V7.5ah Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line - İnteraktif

Satıcı: Zemheri Alışveriş

2.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2840.00
Powermaster Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Line - İnteraktif

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

3.331,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3331.21
Zemheri Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line - Interaktif

Satıcı: zemheri

3.436,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3436.30
Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line - Interaktif

Satıcı: Merter Elektronik

3.497,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3497.94
Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line İnteraktif 3.500,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3510.84
Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line İnteraktif

Satıcı: Aytticaret

3.697,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3697.67
Ayt Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH Ups Kesintisiz Güç Kaynağı Line İnteraktif

Satıcı: AYTTİCARET

3.742,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 3742.69
Andespower UPS650VA 650VA 12V7.5AH UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Line - İnteraktif

Satıcı: Hızlı Stok

4.050,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 4050.09

Andespower UPS650VA 650VA UPS (650 VA) Fiyat Geçmişi

Andespower UPS650VA 650VA UPS Ürün Ailesi

Andespower UPS650VA 650VA UPS (650 VA) Temel Özellikleri

1
40 dB
8 saat
Simule Edilmiş Sinüs

Andespower UPS650VA 650VA UPS (650 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 145 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 275 VAC

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7.5 Ah
• Akü Sayısı 1
• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Hata Durumu LED Mod Göstergesi
• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Hata
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması Akü Deşarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 137 mm
• Genişlik 90 mm
• Derinlik 307 mm
• Ağırlık 5 kg

Andespower UPS650VA 650VA UPS (650 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.