Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
6
Giriş Güç Faktörü:
0.95
Şarj Süresi (%90):
4 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS (3000 VA) Fiyatları

Apc SRV3KI Smart-UPS 3KVA Online

Satıcı: Acx Teknoloji | 3 yorum

30.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 30132.00
APC Easy SRV3KI 3 KVA UPS Online Güç Kaynağı

Satıcı: DSTGüçSistemleri

30.587,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 30587.70
APC Easy SRV3KI 3 KVA UPS Online Güç Kaynağı

Satıcı: acxteknoloji

30.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 30690.00
APC Easy-UPS SRV3KI 3.000 VA Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Acx Teknoloji

31.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 31799.00
APC SRV3KI Easy UPS On-Line 3kVA Tower 230V 6x IEC C13 + 1x IEC C19 outlets Intelligent Card Slot

Satıcı: DST Güç Sistemleri | 2 yorum

32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 32990.00
APC 3KVA Easy SRV3KI ONLINE UPS

Satıcı: KUANTUMSANAL

33.393,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 33393.76
APC SRV3KI

Satıcı: DST Güç Sistemleri

33.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 34000
APC Easy-UPS SRV3KI 3.000 VA Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: netsiparis

35.275,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 35275.20
APC 3KVA EASY SRV3KI ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS

Satıcı: onlinealisverisyap

35.357,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 35357.00
APC 3KVA Easy SRV3KI ONLINE UPS

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

38.352,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 38352.44

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS (3000 VA) Fiyat Geçmişi

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS Ürün Ailesi

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS (3000 VA) Temel Özellikleri

6
0.95
4 saat
Simule Edilmiş Sinüs

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS (3000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 3000 VA
• Kapasite (W) 2400 W
• Port RS-232 USB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.95

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 6
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Hata Durumu Bypass Yük Seviyesi Aşırı Yük Akü Değiştirme

TASARIM

• Yükseklik 425 mm
• Genişlik 190 mm
• Derinlik 336 mm
• Ağırlık 26.8 kg

APC Easy UPS SRV 3000VA UPS (3000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.