5.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Inform DSP Evo 6KVA UPS

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
16
Ses Seviyesi (En Yüksek):
45 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
10 saat

Inform DSP Evo 6KVA UPS Fiyatları

Inform 6Kva Dsp Evo Onlıne 1/1F Lcd Ekran Tower Ups 20X 12V 7Ah

Satıcı: ZmTeknoloji

37.249,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 37249.50
INFORM 6KVA DSP Evo ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 20x 12v 7AH

Satıcı: ZmTeknoloji

37.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 37528.00
INFORM 6KVA DSP Evo ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 20x 12v 7AH

Satıcı: onlinealisverisyap

37.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 37565.00
Inform 6Kva Dsp Evo Onlıne 1/1F Lcd Ekran Tower Ups 20X 12V 7Ah

Satıcı: onlinealisverisyap

37.677,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 37677.60
Dsp Evo 6 Kva Kesintisiz Güç Kaynağı 16X7 Ah

Satıcı: REEL | 8 yorum

38.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 38000.00
INFORM 6KVA DSP Evo ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 20x 12v 7AH

Satıcı: onlinealisverisyap

38.775,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 38785.87
Inform Ups Dsp Evo 6 Kva 1F-1F 16X7Ah Akülü 5-15 Dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: onlinealisverisyap

41.370,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 41370.85
Dsp Evo 6 Kva Online Ups Güç Kaynağı

Satıcı: Pozitif Kırtasiye Kitap

42.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 42989.00
Inform DSP Evo 6kVA (16x9Ah) 1/1 On-Line KGK

Satıcı: UZMANLARPC

43.061,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 43061.50
INFORM DSP EVO 6KVA 1F/1F (16X9AH) 6/12DK LCD ONLINE UPS

Satıcı: MAESKO

45.089,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 45089.08
Inform Ups Dsp Evo 6 Kva 1F-1F 16X7Ah Akülü 5-15 Dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Smartlink

56.959,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 56959.37

Inform DSP Evo 6KVA UPS Fiyat Geçmişi

Inform DSP Evo 6KVA UPS Temel Özellikleri

16
45 dB
0.99
0.9
10 saat
Dalga Şekli:
Gerçek Sinüs

Inform DSP Evo 6KVA UPS Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 6000 VA
• Kapasite (W) 5400 W
• Port RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 45 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 45 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 65 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Gerçek Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 16
• Şarj Süresi (%90) 10 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Akü Seviyesi Bypass Sıcaklık Bilgisi Yük Seviyesi Akü Gerilimi Aküden Çalışma Frekans Bilgisi Düşük Akü Aşırı Yük
• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Sıcaklık Koruması Kısa Devre Koruması

TASARIM

• Yükseklik 616 mm
• Genişlik 250 mm
• Derinlik 502 mm
• Ağırlık 62 kg

Inform DSP Evo 6KVA UPS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.