Kapasite (VA):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
45 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
3 saat
Dalga Şekli:
Gerçek Sinüs

Inform Sinus Evo 1K UPS (1000 VA) Fiyatları

Inform Sinus Evo LCD 1 KVA 2 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: REEL

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6975.00
Inform 1kva SINUS Evo 1/1F Online Ups 12v 7amper

Satıcı: Bilgepazar

7.470,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7470.88
Sinus Evo Lcd 1 Kva Kesintisiz Güç Kaynağı 5-12 Dakika

Satıcı: REEL | 26 yorum

7.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7600.00
Inform Sinus Evo 1 Kva 7ah Lcd On-line Ups

Satıcı: REEL GÜÇ SİSTEMLER

7.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 7700.00
Inform 1Kva Sınus Evo Onlıne 1/1F Lcd Ekran Tower Ups 2X 12V 7Ah

Satıcı: ZmTeknoloji

7.800,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 7800.10
Inform 1Kva Sınus Evo 1/1F Online Ups 12V 7Amper

Satıcı: kasvabilişim

7.838,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7838.70
INFORM 1KVA SINUS EVO ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 2x 12v 7AH

Satıcı: onlinealisverisyap

7.855,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7855.26
INFORM 1KVA SINUS EVO ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 2x 12v 7AH

Satıcı: ZmTeknoloji

7.826,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7836.34
İnform Sinus Evo 1 Kva UPS Güç Kaynağı

Satıcı: netsiparis

8.613,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 8613.41
Universal INFORM UPS SINUS EVO 1 KVA 7AH - GÜÇ KAYNAĞI ( 5-12 DK ) /MSBBİLİŞİM/MSBTEKNOLOJİ/

Satıcı: MSBBİLİŞİM

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 8729.03
Sinus Evo Lcd 1 Kva Online Kgk 5-12 Dk

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

8.802,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 8802.68
Inform Sınüs Evo 1 KVA (2x 7AH) 5-12 dk Online Ups

Satıcı: Bilgepazar

8.816,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 8816.85
Inform Sinus Evo LCD 1 KVA 2 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: MSBBILISIM

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 9299.07
İnform Sinus Evo LCD 1 Kva 5-12 Dakika Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Smartlink

9.920,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 9920.19

Inform Sinus Evo 1K UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

Inform Sinus Evo 1K UPS Ürün Ailesi

Inform Sinus Evo 1K UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
45 dB
0.99
0.9
3 saat
Gerçek Sinüs

Inform Sinus Evo 1K UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Port RJ45 RS-232 USB
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 45 dB
• Diğer Özellikler Harici Akü Uyumu Enerji Tasarruf Modu Açılışta Otomatik Test

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 110 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 300 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 200 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Gerçek Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip Tam Bakımsız
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 3 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Hata Durumu Çıkış Voltajı Giriş Voltajı Sıcaklık Bilgisi Yük Seviyesi Akü Gerilimi Frekans Bilgisi
• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası Sistem Hatası

TASARIM

• Yükseklik 215 mm
• Genişlik 144 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 9.3 kg

Inform Sinus Evo 1K UPS İle En Çok Karşılaştırılan UPS Cihazları

Inform Sinus Evo 1K UPS (1000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.