Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
16
Ses Seviyesi (En Yüksek):
50 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
8 saat

Makelsan P.Pack SE 6 KVA UPS Fiyatları

MAKELSAN P.PACK SE 6KVA (16x 7AH) 4-10dk (1F/1F)

Satıcı: Magic Teknoloji

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 38009
MAKELSAN POWERPACK SE 6 KVA 1/1 (16X7AH) K.G.K MU06000N11EAV04

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 37999.00
Makelsan Powerpack SE 6 KVA 16 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: AKNOLOJİ

38.356,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 38356.92
Makelsan Makelsan Powerpack Se 6kva (16x 7ah) 4-10dk (1f/1f) Online Kesintisiz Güç Kaynağı - Mu06000n11eav04

Satıcı: onlinealisverisyap

39.724,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 39734.52
MAKELSAN P.PACK SE Online 6 KVA 1/1 Faz 4/10 Dk (7AH 16 Akü ) UPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

40.112,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 40112.00
Makelsan Powerpack Se 6 KVA (16x7AH) 1F/1F On-Line Ups

Satıcı: KUANTUMSANAL

40.549,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 40549.57
Makelsan P.pack Se Online 6 Kva 1/1 Faz 4/10 Dk (7Ah 16 Akü) Ups

Satıcı: Lowell Teknoloji

41.700,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 41700.30
Makelsan Powerpack SE 6 KVA 16 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: Netsiparis | 4 yorum

41.758,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 41758.30
Makelsan Powerpack Se 6Kva 1F/1F (16X7ah) 4/10Dk Onlıne Ups

Satıcı: Netsiparis

42.509,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 42509.90
MAKELSAN POWERPACK SE 6KVA 1F/1F (16X7AH) 4/10DK ONLINE UPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

42.911,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 42911.84
MAKELSAN POWERPACK SE 6KVA 1F/1F (16X7AH) 4/10DK ONLINE UPS

Satıcı: netsiparis

42.983,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 42983.33
Makelsan P.Pack SE 6 KVA (16x 7AH) 4-10dk (1F/1F) Online UPS MU06000N11EAV04

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

43.113,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 43113.39
Makelsan Powerpack Se 6kva 5-10DK 16X12V/7AH 1f/1f Online Ups MU06000N11EAV04

Satıcı: Core Bilgisayar

54.173,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 54173.40

Makelsan P.Pack SE 6 KVA UPS Fiyat Geçmişi

Makelsan P.Pack SE 6 KVA UPS Temel Özellikleri

16
50 dB
0.99
0.9
8 saat
Dalga Şekli:
Tam Sinüs

Makelsan P.Pack SE 6 KVA UPS Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 6000 VA
• Kapasite (W) 5400 W
• Port RJ45 RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 50 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR)

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Tam Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 20 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 16
• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası UPS Arızası Akıllı Alarm
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Kısa Devre Koruması Akıllı Şarj Sistemi

TASARIM

• Yükseklik 715 mm
• Genişlik 191 mm
• Derinlik 487 mm
• Ağırlık 64.1 kg

Makelsan P.Pack SE 6 KVA UPS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.