Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
4
Ses Seviyesi (En Yüksek):
45 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.98
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
4 saat

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS (2000 VA) Fiyatları

Makelsan Powerpack Se 2kva 4x 7ah 5-10dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı - Mu02000n11eav04

Satıcı: magic

10.508,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 10508.99
MAKELSAN Powerpack SE 2KVA (4x 7AH) 5-10dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı - MU02000N11EAV04

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

11.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 11399.99
MAKELSAN POWERPACK SE 2 KVA (1F/1F) 5-15 DK 4X9AH ONLINE K.G.K. MU02000N11EAV06

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

11.736,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 11736.99
Makelsan Powerpack SE 2 KVA / 1800W (1F/1F) 5-10dk (4x 12V/9AH) Online Kesintisiz Güç Kaynağı - MU02000N11EAV06 11.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 11749.00
MAKELSAN POWERPACK SE 2KVA 1F/1F (4X9AH) 5/10DK ONLINE UPS

Satıcı: Magic Teknoloji

11.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 11899.99
Makelsan 2Kva Powerpack Se 1/1 Online Ups 12V 9Amper

Satıcı: kasvabilişim

12.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12634.00
Makelsan Powerpack Se 2kva 5-10DK 4X12V/7AH 1f/1f Online Ups MU02000N11EAV04

Satıcı: magicteknoloji | 1 yorum

12.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 12699.99
Makelsan Powerpack Se 2 Kva / 1800W (1F/1F) 5-10Dk (4X 12V/9Ah) Onlıne Mu02000n11eav06

Satıcı: Ucuz Sepet

12.964,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 12964.40
MAKELSAN POWERPACK SE 2KVA 1F/1F (4X9AH) 5/10DK ONLINE UPS

Satıcı: MAESKO

14.206,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 14206.53
MAKELSAN POWERPACK SE 2KVA 1F/1F (4X9AH) 5/10DK ONLINE UPS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

14.158,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14168
Makelsan Powerpack Se 2 Kva 5/10 Dk Onlıne K.G.K. 4X 12V 9Ah Akülü Mu02000N11Ea006

Satıcı: onlinealisverisyap

14.243,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 14243.74
Makelsan Powerpack SE 2 KVA (4x 9 Ah) 5-10 Dk Online UPS

Satıcı: guvenliticaret20

17.835,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 17835.35

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS (2000 VA) Fiyat Geçmişi

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS Ürün Ailesi

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS (2000 VA) Temel Özellikleri

4
45 dB
0.98
0.9
4 saat
Dalga Şekli:
Tam Sinüs

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS (2000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 2000 VA
• Kapasite (W) 1800 W
• Port RJ45 RS-232 USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 45 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Harici Akü Uyumu Kapalıyken Şarj Edebilme Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 160 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 300 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.98

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 45 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 65 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Tam Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 4
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Çıkış Voltajı
• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası UPS Arızası
• Güvenlik Sistemi IP20 RFI/EMI Filtre Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması

TASARIM

• Yükseklik 341 mm
• Genişlik 190 mm
• Derinlik 452 mm
• Ağırlık 23.5 kg

Makelsan Powerpack SE 2 kVA UPS (2000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.