3.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Ses Seviyesi (En Yüksek):
50 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
8 saat
Dalga Şekli:
Tam Sinüs

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS Fiyatları

Makelsan Powerpack SE 6 KVA 16 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: magic

38.362,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 38362.49
MAKELSAN 6KVA POWERPACK SE ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS Ücretsiz Kurulum 16x 12v 7amper

Satıcı: onlinealisverisyap

38.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 38438.00
MAKELSAN POWERPACK SE 6KVA 1F/1F (16X7AH) 4/10DK ONLINE UPS

Satıcı: Magic Teknoloji

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 38999.00
MAKELSAN 6KVA POWERPACK SE ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS Ücretsiz Kurulum

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

39.769,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 39769.03
MAKELSAN POWERPACK SE 6KVA 1F/1F (16X9AH) 5/10DK ONLINE UPS

Satıcı: Magic Teknoloji

40.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 40599.00
MAKELSAN 6KVA POWERPACK SE ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS Ücretsiz Kurulum 16x 12V 9 Amper 41.291,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 41301
Makelsan Powerpack Se 6 KVA (16x7AH) 1F/1F On-Line Ups

Satıcı: magicteknoloji

41.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 41499.99
Makelsan Powerpack SE 6 KVA 16 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: lowellteknoloji

41.700,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 41700.27
Makelsan Powerpack SE Serisi 6 kVA Online 1F-1F

Satıcı: onlinealisverisyap

42.377,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 42377.64
Makelsan Powerpack SE 6KVA (1F/1F) 5-10DK (16x9AH) Online Kesintisiz Güç Kaynağı MU06000N11EAG03

Satıcı: onlinealisverisyap

42.642,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 42652.58
Makelsan MU06000N11EAV03 On-Line Powerpack Se 6000VA 1f/1f 4-10 Dk 16X9AH Akülü Ups

Satıcı: magicteknoloji

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 43999.00

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS Fiyat Geçmişi

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS Temel Özellikleri

50 dB
0.99
0.9
8 saat
Tam Sinüs

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 6000 VA
• Kapasite (W) 5400 W
• Port RS-232
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 50 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Akıllı Şarj Teknolojisi Açılışta Otomatik Test

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Tam Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası UPS Arızası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Kısa Devre Koruması

TASARIM

• Yükseklik 715 mm
• Genişlik 191 mm
• Derinlik 487 mm
• Ağırlık 64.1 kg

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS İle En Çok Karşılaştırılan UPS Cihazları

Makelsan Powerpack SE 6000VA UPS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.