Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
1
Şarj Süresi (%90):
8 saat
Dalga Şekli:
Sinüse Adımlı Yaklaşma

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS Fiyatları

Schneider Electric BVS 1000VA 4 Schuko Çıkış Kesintisiz Güç Kaynağı BVS1000I-GR

Satıcı: DST Güç Sistemleri | 479 yorum

4.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4090.00
Schneider BVS1000I-GR 1000VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı 3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 3949.00
Schneider Bvs 1000-Gr Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: ardaexpress

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3999.00
Schneider BVS1000I-GR 1000 VA Online Easy UPS, 4 Çıkış

Satıcı: incehesap

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 4109
Schneider BVS1000I-GR 1000VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

4.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4109.00
Schneider Electric BVS 1000VA 4 Schuko Çıkış Kesintisiz Güç Kaynağı BVS1000I-GR

Satıcı: Acx Teknoloji | 479 yorum

4.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4189.00
Schneider Electric BVS 1000 VA 4 Schuko Çıkış UPS Güç Kaynağı

Satıcı: acxteknoloji | 86 yorum

4.258,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4258.47
Schneider Electric BVS 1000 VA 4 Schuko Çıkış UPS Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

4.258,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4258.47
Schneider BVS 1000 VA BVS1000I-GR Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: ardaexpress

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 4310
Schneider 1000 VA 4 Schuko Çıkış 230 Volt UPS Güç Kaynağı BVS1000I-GR

Satıcı: Acx Teknoloji

4.350,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 4350.22
Schneider Electric Schneider BVS1000I-GR 1000VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

4.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4389.00
Schneider 1000Va / 600W 4 Schuko Çıkış 230 Volt Ups Güç Kaynağı Bvs1000ı-Gr

Satıcı: Tunçsan Elektrik

4.703,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4703.00
Schneider BVS1000I-GR 1000VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: HEPSİMARKALI.COM

5.044,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 5044.00
Schneider 1000 VA 4 Schuko Çıkış 230 Volt UPS Güç Kaynağı BVS1000I-GR

Satıcı: Tunçsan Elektrik

5.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

14 5288.00

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS Fiyat Geçmişi

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS Temel Özellikleri

1
8 saat
Sinüse Adımlı Yaklaşma

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 230 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 45 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 65 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 230 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Dalga Şekli Sinüse Adımlı Yaklaşma

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 1
• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Akü Seviyesi
• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü
• Güvenlik Sistemi IP20 Sıfırlanabilir Devre Kesici

TASARIM

• Yükseklik 92.5 mm
• Genişlik 160.5 mm
• Derinlik 305 mm
• Ağırlık 5.7 kg

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS İle En Çok Karşılaştırılan UPS Cihazları

Schneider Electric Easy UPS BVS 1000VA UPS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.