2.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
6 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS (1500 VA) Fiyatları

Tunçmatik TSK3672 Digitech Eco 1500 VA LED Line Interactive UPS 5.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5549.00
TUNÇMATİK DIGITECH ECO 1500 VA 5/15 DK LINE INTERACTIVE UPS-TSK3672

Satıcı: incehesap

5.663,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 5663.42
Tunçmatik TSK3672 Digitech Eco 1500VA Line Interactive UPS

Satıcı: incehesap

5.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 5839
Tunçmatik Digitech Eco 1500VA Line Interactive UPS (TSK3672)

Satıcı: Aytech Elektro Market | 12 yorum

5.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 5830.00
Tunçmatik Dıgıtech Eco 1500Va Lıne Int.ups Tsk3672

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.974,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5974.50
Tunçmatik (TSK3672) DIGITECH ECO 1500VA LINE INTERACTIVE Güç Kaynağı-UPS (2x12V 9AH 5-15 DAK.)

Satıcı: AKNOLOJİ

5.986,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5986.41
Tunçmatik Digitech Eco 1500 VA Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

5.988,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5988.27
Tunçmatik 1500Va Dıgıtech Eco Tsk3672 Lıne Interactıve Led Ekran Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

6.057,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6057.30
TUNÇMATİK 1500VA DIGITECH ECO TSK3672 LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

6.078,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6088.47
TUNÇMATİK 1500VA DIGITECH ECO TSK3672 LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: onlinealisverisyap

6.109,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6119.31
TUNÇMATİK DIGITECH ECO 1500VA LINE INT.UPS TSK3672

Satıcı: UZMANLARPC

6.174,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6174.12
TUNÇMATİK DIGITECH ECO 1500 VA 5/15 DK LINE INTERACTIVE UPS-TSK3672

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

6.617,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 6617.18
Tunçmatik Dıgıtech Eco 1500VA 2X12V/7AH Lıne Interactıve Ups TSK3672

Satıcı: metaverse bilişim

6.712,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 6712.00
TUNÇMATİK DIGITECH ECO 1500VA 2x12V/7AH LINE INTERACTIVE UPS TSK3672

Satıcı: Hızlı Stok

7.247,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7247.89

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS (1500 VA) Fiyat Geçmişi

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS Ürün Ailesi

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA 1500 VA (TSK3672) UPS 1500 VA 5.549,00 TL
Tuncmatik Digitech Eco 2000VA 2000 VA (TSK3673) UPS 2000 VA Fiyat bulunamadı

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS (1500 VA) Temel Özellikleri

2
40 dB
6 saat
Simule Edilmiş Sinüs

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS (1500 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 1500 VA
• Kapasite (W) 900 W
• Port RJ45 USB
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR) Kapalıyken Şarj Edebilme Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 162 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 265 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 6 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Hata Durumu Şebekeden Çalışma Aküden Çalışma
• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Dalgalanma Koruması Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması

TASARIM

• Yükseklik 211 mm
• Genişlik 177 mm
• Derinlik 392 mm
• Ağırlık 10.7 kg

Tuncmatik Digitech Eco 1500VA UPS (1500 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.