Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Şarj Süresi (%90):
6 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS (1000 VA) Fiyatları

Tunçmatik TSK5208 Lite II 1000VA Line Interactive UPS

Satıcı: Amazon.com.tr

3.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 3919
Tunçmatik Lite II TSK5208 1000VA 600W Line-Interactive UPS 3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3849.00
Tunçmatik Tsk5208 Lıteıı 1000 Va Led Siyah Line Interactive ( 2X12v 7 Ah Akü) Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

3.894,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3894.40
Tunçmatik Lite II TSK5208 1000 VA Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: AKNOLOJİ | 273 yorum

3.903,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 3903.21
Tunçmatik Lite II TSK5208 1000 VA Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: MFelektronik

3.905,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 3905.91
Tunçmatik Lite II 1000VA TSK5208 Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

3.928,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 3928.82
Tunçmatik Tsk5208 Lıteıı 1000 Va Led Siyah Line Interactive ( 2X12v 7 Ah Akü) Ups

Satıcı: onlinealisverisyap

4.015,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4015.60
Tunçmatik Lite II 1000VA Line Interactive UPS (TSK5208)

Satıcı: onlinealisverisyap | 161 yorum

4.156,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 4156.20
Tunçmatik Lite II 1000VA Line Interactive UPS (TSK5208)

Satıcı: incehesap | 161 yorum

4.174,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 4174.77
Tunçmatik Lite II 1000VA TSK5208 Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.307,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 4307.31
Tunçmatik Lite II 1000VA Led Line Interactive Ups (2x 12V 7Ah Akü) [TSK5208]

Satıcı: UZMANLARPC

4.373,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4373.08
Tunçmatik TUNCMATIK LITE II 1000 VA LINE INTERACTIVE UPS (TSK5208)

Satıcı: mfelektronik

4.469,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4469.90
Tunçmatik TUNCMATIK LITE II 1000 VA LINE INTERACTIVE UPS (TSK5208)

Satıcı: Aytech Elektro Market

4.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4780.00
TUNCMATIK LITE II 1000VA LINE INTERACTIVE UPS

3 yorum

5.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 5289.00
Tunçmatik Lite II 1000Va Line İnteractive Ups

Satıcı: Pazareyle

5.571,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 5571.62

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS Ürün Ailesi

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
40 dB
6 saat
Simule Edilmiş Sinüs

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Kapasite (W) 600 W
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR) Kapalıyken Şarj Edebilme Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 162 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 265 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 6 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması

TASARIM

• Yükseklik 209 mm
• Genişlik 179 mm
• Derinlik 392 mm
• Ağırlık 8 kg

Tuncmatik Lite II 1000VA UPS (1000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.