4.2 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
20
Ses Seviyesi (En Yüksek):
58 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
5 saat

Tuncmatik PowerUP X9 UPS (10000 VA) Fiyatları

Tuncmatik PowerUP X9 UPS (10000 VA) Fiyat Geçmişi

Tuncmatik PowerUP X9 UPS Ürün Ailesi

Tuncmatik PowerUP X9 6000 VA (TSK6165) UPS 6000 VA 37.867,00 TL
Tuncmatik PowerUP X9 10000 VA (TSK6166) UPS 10000 VA 50.800,00 TL

Tuncmatik PowerUP X9 UPS (10000 VA) Temel Özellikleri

20
58 dB
0.99
0.9
5 saat
Dalga Şekli:
Gerçek Sinüs

Tuncmatik PowerUP X9 UPS (10000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 10000 VA
• Kapasite (W) 8000 W
• Port RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 58 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 120 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 276 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Gerçek Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 20
• Şarj Süresi (%90) 5 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Akü Seviyesi UPS Durumu Hata Durumu Çıkış Voltajı Giriş Voltajı Yük Seviyesi Deşarj Sayacı
• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası

TASARIM

• Ağırlık 63 kg

Tuncmatik PowerUP X9 UPS (10000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.