Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Adata UR350 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

ADATA USB 3.2 UR350 siyah 128GB UR350-128G-RSR/BK

Satıcı: Vipfiyat

809,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 819.95
Adata UR350-128G 128 GB USB 3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: karacabey.pazarı

770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 770.00
Adata UR350-128G 128 GB USB 3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: micromart

776,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 776.55
Adata Ur350 128Gb Usb3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: VİPFİYAT

776,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 776.60
Adata UR350-128G 128GB USB3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

809,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 809.95
Adata UR350-128G 128GB USB3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Hepsiburada | 156 yorum

828,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 828.36
Adata Ur350-128g 128gb Usb3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 835.00
Adata Ur350-128G 128Gb Usb3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Smallman

992,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 992.70
Adata UR350-128G 128GB USB3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.032,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1032.25
Adata UR350/128G 128GB USB3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.078,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1078.33
Adata UR350/128G 128GB USB3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

1.086,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 1086.30
Adata Ur350-128g 128gb Usb3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: GirnetBilisim

1.321,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1321.93
Adata Ur350-128G 128Gb Usb 3.2 Gen1 Metal Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.398,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 1398.72

Adata UR350 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Adata UR350 Flash Bellek Ürün Ailesi

Adata UR350 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 12 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 4 g
• Renk Seçenekleri Siyah Kahverengi

Adata UR350 Flash Bellek İle En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

Adata UR350 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.