Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Dahua U106 Flash Bellek (32 GB) Fiyatları

Dahua 32GB Usb3.2 Metal USB Bellek U106 Gri - 32 GB

Satıcı: Atn Elektronik | 34 yorum

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 329.00
DAHUA 32GB USB3.2 Metal USB Flash Bellek U106 Gri

Satıcı: ATN

303,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 303.05
DAHUA, USB Flash Sürücü, USB2.0, Metal, 32GB.10–25 MB/s / 3-10 MB/s / FAT32 / 0°C ila 60°C (32°F ila 140°F). / -20°C ila 70°C (-5°F ila 154°F) / Windows 7/8/10; macOS; 10.15 EU ve sonraki sürümleri;

Satıcı: WEBMARKT

319,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 329
DAHUA 32GB Metal USB Flash Bellek U106

Satıcı: ATN

284,05 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 294.05
Dahua 32gb Metal Usb Bellek U106

Satıcı: sandalbilişim

334,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 334.80
Dahua 32GB Metal USB Bellek U106 - Gri Metal - 32 GB

Satıcı: sandalbilişim | 180 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 349.00
Dahua 32gb Usb3.2 Metal Usb Bellek U106 Gri

Satıcı: schitecturkiye

475,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 475.69
Dahua 32GB USB3.2 Gen1 Metal USB Flash Bellek U106

Satıcı: ScHitec Türkiye

496,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 496.15
Dahua 32GB Metal USB Flash Bellek U106 USB 2.0

Satıcı: ScHitec Türkiye

496,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 496.15
Dahua 32GB USB3.2 Gen1 Metal USB Flash Bellek U106

Satıcı: Schitec Türkiye

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 511.50
Dahua 32GB Metal USB Flash Bellek U106 USB 2.0

Satıcı: Schitec Türkiye

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 511.50
Dahua 32GB USB3.2 Gen1 Metal USB Flash Bellek U106

Satıcı: ScHitec Türkiye

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 511.50
Dahua 32GB Metal USB Flash Bellek U106 USB 2.0

Satıcı: ScHitec Türkiye

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 511.50

Dahua U106 Flash Bellek (32 GB) Fiyat Geçmişi

Dahua U106 Flash Bellek Ürün Ailesi

Dahua U106 Flash Bellek (32 GB) Temel Özellikleri

USB

Dahua U106 Flash Bellek (32 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Pasif Soğutmalı
• Yükseklik 40.4 mm
• Genişlik 12.3 mm
• Derinlik 4.7 mm
• Ağırlık 5.7 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Dahua U106 Flash Bellek (32 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.