Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HIKSEMI E327C USB 3.2 Dual 32 GB Taşınabilir Bellek - Gri
Satıcı: KENS TEKNOLOJİ | 16 yorum
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 499.00
Hiksemi E327C USB 3.2 Dual 32 GB Taşınabilir Bellek Gri
539,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 549
Hiksemi Hs-Usb-E327c-32G 32 Gb Flash Bellek
Satıcı: Kraft Online
663,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 663.70
Hiksemi 32GB HS-USB-E327C-32G Type-C Dual USB 3.2 Flash Bellek Satıcı: Kraft online
738,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 738.27
Hs Usb E327c Sync Gumus 32G
Satıcı: ALKASAZ
1.709,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1709.10
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM