Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Hikvision HS-USB-M200/64G Flash Bellek Fiyatları

Hikvision HS-USB-M200/64G 64GB 2.0 USB Flash Bellek

Satıcı: KORKMAZ TEKNOLOJİ

368,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 368.76
Hikvision M200 64gb 3.0 Usb Flash Bellek

Satıcı: cbbilgisayar

385,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 385.95
Hikvision M200 64gb 3.0 Usb Flash Bellek

Satıcı: ElektroSepeti

425,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 425.47
Hikvision 64Gb Usb2.0 Bellek

Satıcı: Elektro Sepeti

433,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 433.40
Hikvision 64Gb Usb Bellek 2,0 Metal

Satıcı: Pozitif Kırtasiye Kitap

448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 448.00
Hikvision M200 64GB 3.0 USB Flash Bellek ile Güvenilir Depolama

Satıcı: Elektro Sepeti

470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 470.00
Hikvision 64GB USB2.0 HS-USB-M200-64G Metal Flash Bellek

Satıcı: Elektro Sepeti | 36 yorum

470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 470.00
Hikvision 64Gb Usb2.0 Hs-Usb-M200-64G Metal Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

477,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 477.60
Hikvision Hs-Usb-M200/64G Usb2.0 64Gb Metal Flash Bellek

Satıcı: Hızlı Kartuş

641,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 641.40
Hikvision HS-USB-M200/64G USB2.0 64GB Metal Flash Bellek

Satıcı: ÜMİT AKSOY ELEKTRONİK

855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 855.00
Hikvision 64Gb Usb2.0 Hs-Usb-M200-64G Metal Flash Bellek

Satıcı: Ümit Aksoy Aksaray

868,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 868.14
Hikvision HS-USB-M200/64G 64GB 2.0 USB Flash Bellek

Satıcı: EESİLTONER

1.220,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1220.93

Hikvision HS-USB-M200/64G Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Hikvision HS-USB-M200/64G Flash Bellek Ürün Ailesi

Hikvision HS-USB-M200/64G Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 22 mm
• Derinlik 9 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Hikvision HS-USB-M200/64G Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.