Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston DataTraveler 20 DT20/32GB 32 GB Usb 2.0 Flash Bellek Satıcı: yuromer | 17 yorum
836,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 836.07
Kingston 32GB 2.0 Datatraveler DT20/32GB - Siyah
Satıcı: YUROMER | 11 yorum
978,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 978.00
Kingston DataTraveler 20 DT20/32GB 32 GB Usb 2.0 Flash Bellek Satıcı: umitaksoyelektronik
1.022,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 1022.07
32 GB
836,07 TL
64 GB
1.044,05 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM