Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kingston DataTraveler Exodia M Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Kıngston 128gb USB 3.2 GEN 1 Datatravele (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 461,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 471.4
Kıngston 128gb USB 3.2 GEN 1 Datatravele (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 461,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 471.4
Kingston 128GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 DTXM/128GB USB Bellek, DTXM/128GB 594,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 604.38
Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/128GB USB 3.2 Gen 1 - birden fazla renkte esnek kapaklı

Satıcı: Amazon.com.tr

683,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 693.55
Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/128GB 128 GB USB 3.2 Flash Bellek

Satıcı: atlasbilgisayarnet

683,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 683.55
Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/128GB 128 GB USB 3.2 Flash Bellek

Satıcı: TechnohomeShop

686,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 686.34
128Gb Usb3.2 Dtxm/128Gb Exodia M Kıngston

Satıcı: TEKNOFS

693,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 693.30
128 GB Kıngston Exodıa M USB Bellek 3.2 Dt DTXM/128GB

Satıcı: Zalem Bilişim

694,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 694.69
Kingston DTXM-128GB 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) Flash Bellek

Satıcı: atlasbilgisayarnet | 1635 yorum

696,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 696.39
128Gb Usb3.2 Dtxm/128Gb Exodia M Kıngston

Satıcı: Ucuz Sepet

699,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 699.20
Kingston DTXM-128GB 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) Flash Bellek

Satıcı: ATN

702,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 702.05
Kingston DTXM-128GB 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) Flash Bellek

Satıcı: incehesap

709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 709.00
128GB USB3.2 DTXM/128GB Exodia M KINGSTON

Satıcı: atlasbilgisayarnet

720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 720.00
Kingston DTXM-128GB 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) Flash Bellek

Satıcı: cicen fotografcilik ltd.şti

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 729.00
Kingston DTXM-128GB 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Red) Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

734,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

15 734.19
Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/128GB 128GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek 679,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

16 689
128GB USB3.2 DTXM/128GB Exodia M KINGSTON

Satıcı: Teknosa

753,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 753.62
Kingston 128Gb Exodıa M Usb 3.2 Gen1 Dtxm/128Gb 768,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 778.47
Kingston 128Gb USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M Taşınabilir Bellek Kırmızı Siyah 769,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 779
Kingston Dtxm/128gb 128 GB Datatraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 USB Bellek 769,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 779

Kingston DataTraveler Exodia M Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Exodia M Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Exodia M Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 67 mm
• Genişlik 22 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 10 g
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Kingston DataTraveler Exodia M Flash Bellek (128 GB) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yas M Profil Resmi

2 yorum

Yas M Bu yorumu okuyan herhangi bir modelle karşılaştırmak için fiyat geçmişine bakmak için bu ürüne gelen sevgili okur bu cihazdan uzak dur.
Her tür marka ve modelde usb bellek kullanan birisi olarak açık ve net söyleyebilirim ki en kötü performansa sahip cihaz budur.

cihaz ilk geldiğinde crystaldiskmark ile test yaptığımda 100mb okuma 50mb yazma görünce sevindim. daha sonra dosya aktarımı yaptığında hüsranla karşılaştım 3gb tek dosya aktarımı 20dk, 300mb 500 parça dosya aktarımı 15dakika sürdü. 50mb ile yazmaya başlayıp 300kb daha sonra baytlara kadar düşüp yazmayı sık sık durdurup beklemekte. testi farklı bilgisayar ve portlarda denedim sonuç aynı. cihaz ciddi anlamda sorunlu kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
2 yıl önce
Cihan y*** Profil Resmi

458 yorum

Cihan y*** kardeşim senin ürünün sorunludur bende de var aynısı hız konusunda oldukça iyi bence sen garantiye falan gönder
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.