Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İroni İstanbul
1.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 1649.00 Kingston 512gb Datatraveler Max Uyumlu 1000/900mb/s Usb 3.2 Gen 2 Flash Bellek (DTMAX/512GB)Satıcı: İroni İstanbul
2.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 2449.00 Kıngston Datatraveler Dtmax/1tb 3.2 Gen 2 USB Bellek - SiyahSatıcı: Hepsiburada | 15 yorum
3.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 3759.00 Kıngston 1Tb Usb-C 3.2 Gen2 Dtmax/1TbSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
3.964,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 3964.52 Kingston 1TB DataTraveler Max DTMAX/1TB 3.2 TYPE-C Flash Bellek 4.126,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4126.00 KINGSTON 1TB USB-C 3.2 Gen2 DTMAX/1TB USB BELLEKSatıcı: ZmTeknoloji
4.132,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4132.53 KINGSTON 1TB USB-C 3.2 Gen2 DTMAX/1TBSatıcı: UZMANLARPC
4.167,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 4167.07 Kingston 1tb Usb 3.2 Gen 2 Datatraveler MaxSatıcı: TEKNOSA
4.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 4209.00 Kingston DataTraveler DTMAX 1 TB USB 3.2 Gen 2 Flash BellekSatıcı: Uzmanlarpc
4.249,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 4249.55 Kingston DataTraveler DTMAX 1 TB USB 3.2 Gen 2 Flash BellekSatıcı: YeniseY | 2 yorum
4.268,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 4268.72 Kingston DataTraveler DTMAX 1 TB USB 3.2 Gen 2 Flash BellekSatıcı: onlinealisverisyap
4.268,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 4268.77 KINGSTON 1TB DataTraveler Max DTMAX/1TB TYPE-C USB BELLEKSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.375,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 4385 KINGSTON 1TB DataTraveler Max DTMAX/1TB TYPE-C USB BELLEKSatıcı: onlinealisverisyap
4.383,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 4383.52 Kingston Dtmax/1Tb 1 Tb Dt Max Usb 3.2 Gen 2 Siyah Usb Flash BellekSatıcı: Pcsepeti
4.427,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
14 4427.02 Kingston DTMAX/1TB 1 TB DT Max USB 3.2 Gen 2 Siyah USB Flash BellekSatıcı: Pcsepeti
4.575,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
15 4575.83