Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Kingston DataTraveler Micro Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: ICF TEKNOLOJİ | 18 yorum

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 499.00
Kingston DataTraveler DTMC3G2 128 GB Micro USB Flash Bellek

Satıcı: Smallman | 11 yorum

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 1395.00
Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Smallman | 29 yorum

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1500.00
Kingston Dtmc3g2-128Gb Datatraveler Micro 200Mb-S Metal Usb 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.744,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1744.90
Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: SMALLMAN

1.749,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 1749.93
Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: SMALLMAN

1.853,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1853.04
Kingston DataTraveler DTMC3G2 128 GB Micro USB Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

1.854,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1854.61
Kingston Dtmc3g2/128Gb Datatraveler Micro 200Mb-S Metal Usb 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

1.932,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1932.60
Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.968,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1968.73
Kingston DTMC3G2-128GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

2.016,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2016.39
Kingston DTMC3G2/128GB 128 GB 200Mb/s DataTraveler micro Metal USB 3.2 Gen1 Flash Bellek

Satıcı: Parnetmarket

2.585,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2585.25
Kingston DTMC3G2-256GB DataTraveler Micro 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

2.874,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2874.34

Kingston DataTraveler Micro Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Micro Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Micro Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 25 mm
• Genişlik 12 mm
• Derinlik 5 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Kingston DataTraveler Micro Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.