Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek (512 GB) Fiyatları

Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek - Gold - 512 GB

Satıcı: Hepsiburada | 47 yorum

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3399.00
Kingston Dtse9g3-512gb 512gb 220mb-s Metal Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Se9 G3 Flash Bellek

Satıcı: zenovabilisim

3.580,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 3580.50
Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek

Satıcı: Zenova Bilişim

3.637,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 3637.50
Kingston DataTraveler SE9 Gen 3-512GB - 220MB/s okuma sırasında - metal USB bellek 3.2 Gen 1 - Altın

Satıcı: AKSU BİLİŞİM

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 3660
Kingston 512GB DataTraveler USB Bellek DTSE9G3512

Satıcı: ebz

3.817,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 3817.64
Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

3.870,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 3870.61
KINGSTON 512GB DataTraveler SE9 G3 DTSE9G3/512GB USB 3.2 BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

3.874,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3874.52
Kingston 512GB DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1 USB Bellek 4.023,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4033
Kıngston 512Gb Datatraveler Se9 G3 Dtse9g3/512Gb Usb 3.2 Bellek

Satıcı: ZENOVA BİLİŞİM

4.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4100.00
Kıngston 512Gb Datatraveler Se9 G3 Dtse9G3/512Gb Usb 3.2 Bellek 4.057,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4067.14
Kıngston 512Gb Usb 3.2 Usb Bellek Datatraveler Dtse9g3/512Gb

Satıcı: ramazanmutlu

4.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4160.00
Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

4.276,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 4276.32
KINGSTON 512G DataTraveler DTSE9G3/512GB

Satıcı: UZMANLARPC

4.744,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 4744.14
Kingston 512GB Datatraveler (DTSE9G3/512GB) - 512 GB - Gold

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.411,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 5411.82
Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.497,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 5497.68
Kingston DTSE9G3-512GB 512GB 220MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

6.213,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 6213.87

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek (512 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 12 mm
• Derinlik 5 mm
• Ağırlık 5 g
• Renk Seçenekleri Altın

Kingston DataTraveler SE9 G3 Flash Bellek (512 GB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

nizameddin t**** Profil Resmi

21 yorum

nizameddin t**** Arkadaşlar USB hızlı değil bir kere hata verdi format atmak zorunda kaldım 512 GB değil 461 GB depolaması var haberiniz olsun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.